Changa

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

GOD

• 253 / 14 / 0

Change skoro to DMT (tryptamina) powinno się trzymać hermetycznie zamknięte w lodówce czy może byc np na podwórku w takie ciepłe dni jak teraz? (np. w szczelnie zamkniętej mikropróbówce, zakręcanej z uszczelką)
  • 47 / 1 / 0

DelicSajko - Szacunek za Twoje wpisy i doświadczenie, wiesz o czym mówisz. Zrobiłeś smaka na meskaline ale nie mam pojęcia gdzie ją spotkać prócz duchowej przyjaźni z kilkuletnia hodowlą kaktusa ; )

Btw Czy podzielił byś się swoją rada jak zrobić "mocną" changę ? zrobiłem ekstrakcję DMT z mimosy ale szkoda mi je waporyzować same. Jaki polecił byś przepis ? jakie roślin i jakie stosunki ? oraz jak potem to palić/waporyzować z uwagi na niska temperaturę spalania DMT.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

32-latek zasłabł na komisariacie i zmarł. W jego żołądku znaleziono tajemniczy pakunek!

W żołądku mężczyzny znaleziono foliowy woreczek z tajemniczą substancją. Czy były to narkotyki i czy to one były powodem śmierci 32-latka, będzie można odpowiedzieć po przeprowadzeniu dalszych badań toksykologicznych.
  • 1297 / 254 / 5

Do zrobienia changi potrzeba trzech rzeczy: podkładu, DMT i iMAO.
Podobno gdzieś w internecie są przepisy na smaczne mieszanki i gdzieś słyszałem, że najlepiej samemu popróbować co najlepiej siada. Niektóre zawierają np. szałwię lub lotos.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata