Dekstroamfetamina i lewoamfetamina

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2029 / 124 / 0

czy jest możliwość zrobienia z racematu prawoskrętnego speeda w warunkach domowych? poczytałem trochę na wiki i te opisy nie wydają się jakoś mega trudne, ale nie znam się na chemii i nie wiem jak z dostaniem odpowiednich odczynników etc., stąd moje, może i głupie, pytanie
  • 2996 / 93 / 0

26 maja 2019p420 pisze:
czy jest możliwość zrobienia z racematu prawoskrętnego speeda w warunkach domowych? poczytałem trochę na wiki i te opisy nie wydają się jakoś mega trudne, ale nie znam się na chemii i nie wiem jak z dostaniem odpowiednich odczynników etc., stąd moje, może i głupie, pytanie
Tak

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Bernie Sanders: Jako prezydent w 100 dni zalegalizuję marihuanę

Sanders, niezależny senator z Vermont, jest od dawna znany jako zwolennik legalizacji marihuany.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata