Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 209 / 15 / 0

słabe to jest. potwierdzam czuc ciepło na twarzy i bicie serca w uszach. ja nawet humoru czy relaksu nie czuję. nie polecam
  • 204 / 33 / 0

Również ostatecznie odradzam, nuda lepiej za te 40 zł kupić kilka thiocodinów czy tussidexów xD

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Litwa: Co drugi nosiciel wirusa HIV zażywał narkotyki dożylnie

Analizując wieloletnie tendencje rozpowszechniania się wirusa HIV na Litwie, można jednak stwierdzić, że maleje liczba nosicieli, którzy się zarazili nim poprzez dożylne przyjmowanie narkotyków.
  • 4138 / 517 / 11

A czego się spodziewaliście, halonów i trąb anielskich chyba.
To jest poppek, taka zajawka do mixów.
  • 41 / 3 / 0

Kiedys wzielem sztacha dzialanie ze 30 sekund pamietam
  • 32 / / 0

Widziałem jak mój kolega to wąchał jeszcze na studiach. Po chwili robił się czerwony jak burak dosłownie( a normalnie miał zawsze bladą karnację). Czyli nieźle podbija ciśnienie. To się podobno sprawdza w trakcie sexu dobrze. Jak czujesz, że już tracisz siły, pociągnięcie i już poprawia się erekcja(tak tylko mi opowiadali, sam nie testowałem i nie zamierzam :).
  • 209 / 15 / 0

Chyba trochę się pomyliłeś.
poppers rozszerza naczynia krwionośne, czego skutkiem jest podwyższenie pulsu, ale OBNIŻENIE ciśnienia. Więcej krwi trafia szczególnie do mózgu - skutkiem tej wazodylatacji jest uczucie ciepła na twarzy.
Erekcja się nie poprawia, a może to spowodować nawet problemy z nią (chociaż działa to z osoby na osobę różnie), najpopularniejsze jest wąchanie albo przed seksem (rozluźnia mięśnie gładkie waginy/odbytu) albo przed samym orgazmem - przedłuża i wzmacnia orgazm.
  • 560 / 84 / 0

poppers to jedna z największych chujowizn jakie są. N2O 42534567755 razy lepszy
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata