Poppers

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 398 / 54 / 0

słabe to jest. potwierdzam czuc ciepło na twarzy i bicie serca w uszach. ja nawet humoru czy relaksu nie czuję. nie polecam
  • 217 / 35 / 0

Również ostatecznie odradzam, nuda lepiej za te 40 zł kupić kilka thiocodinów czy tussidexów xD

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Nie mają jak dostarczać towaru. Ofiarą koronawirusa pada też... biznes narkotykowy

Koronawirus uderzył nie tylko w te oficjalne biznesy. Ograniczenia w poruszaniu się związane z pandemią stały się gigantycznym problemem również dla... handlarzy narkotykami.
  • 4402 / 679 / 22

A czego się spodziewaliście, halonów i trąb anielskich chyba.
To jest poppek, taka zajawka do mixów.
  • 90 / 7 / 0

Kiedys wzielem sztacha dzialanie ze 30 sekund pamietam
  • 67 / 4 / 0

Widziałem jak mój kolega to wąchał jeszcze na studiach. Po chwili robił się czerwony jak burak dosłownie( a normalnie miał zawsze bladą karnację). Czyli nieźle podbija ciśnienie. To się podobno sprawdza w trakcie sexu dobrze. Jak czujesz, że już tracisz siły, pociągnięcie i już poprawia się erekcja(tak tylko mi opowiadali, sam nie testowałem i nie zamierzam :).
  • 398 / 54 / 0

Chyba trochę się pomyliłeś.
poppers rozszerza naczynia krwionośne, czego skutkiem jest podwyższenie pulsu, ale OBNIŻENIE ciśnienia. Więcej krwi trafia szczególnie do mózgu - skutkiem tej wazodylatacji jest uczucie ciepła na twarzy.
Erekcja się nie poprawia, a może to spowodować nawet problemy z nią (chociaż działa to z osoby na osobę różnie), najpopularniejsze jest wąchanie albo przed seksem (rozluźnia mięśnie gładkie waginy/odbytu) albo przed samym orgazmem - przedłuża i wzmacnia orgazm.
  • 970 / 188 / 5

poppers to jedna z największych chujowizn jakie są. N2O 42534567755 razy lepszy
  • 10 / 2 / 0

Po poppersie mam odjazd jakbym mial wszedzie mrowki na ciele i problemy z oddychniem, zaburzenie widzenia,Nic przyjemnego, bardziej cos w stylu eteru ktory kazdy zachwala w nazwie chloroformu czyli tzw. Filmowego usypiacza. Tylko tyle mam do powiedzenia jesli chodzi o poppersy.

Dla usprawiedliwienia kiedys gdzies ktos mowil, ze poppersy pare lat wstecz byly inne wiec z tym polemizowac ciezko.
  • 364 / 51 / 0

Kiedyś kilku tęczowych znajomych ze środowiska LGBT poczęstowało mnie wynalazkiem zwanym "poppers" nie wiem, czy był już o tym wątek, ale próbował ktoś? przyznam, ze bardzo śmieszna substancja, po sekundzie od powąchania tego specyfiku weszło ładne odurzenie i skok ciśnienia, krótko trzyma %-D %-D , próbował ktoś tego?

Połączono z wątkiem ogólnym poppers. taurinnn
  • 511 / 94 / 0

poppers-t327.html?hilit=poppers masz wątek na ten temat
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 1087 uczestników Wejdź na czata