Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 2020 • Strona 190 z 202
  • 5 / / 0

Właśnie kończy mi się od alchemika z polski i co teraz kupić?
  • 215 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Ja bym polecił kapsułki SNS z allegro, ale ponoć są jakieś dwa różne sorty, ja miałem niby ten gorszy a działał zajebiście, ale może niech inni się też wypowiedzą.
  • 967 / 205 / 0
Awatar użytkownika

Kapsułki to loteria, nad suplementami nie ma jakieś większej kontroli więc nic nie stoi na przeszkodzie aby oszukać na gramaturze, czy sprzedawać kiepski sort. Ja tak miałem z fenibutem od Fusion. Raz kupiłem i bardzo fajnie działał, drugi raz zupełnie inny sort po którym głównie to mnie brzuch bolał. Między innymi przez to zrezygnowałem z fenibutu, wydasz 150zł i nie wiesz czy będzie dobry sort czy trafisz na jakiś syf co można spuścić w kiblu.
  • 94 / 12 / 0
Awatar użytkownika

Ja tam polecam z NL od sportpoeders, 100g to okolo 210zl i naprawdę działa jak prawilny fenibut, drugi raz zamowiłem i jestem zadowolony.
  • 5 / / 0

Zamówiłem z NL będzie testowane
  • 215 / 24 / 0
Awatar użytkownika

udanych fenibutowych lotów w takim razie :D
  • 95 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Zamawiałem ze sportpoeders w sierpniu i przyszedł sort cukier puder. Osobiście w takim razie nie polecam. No chyba ze teraz mają kryształkowy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 119 / 30 / 0
Awatar użytkownika

A próbowałeś? Może nie będzie tak źle. Chociaż z własnego doświadczenia wiem że cukier puder jest słabszy. Gdy odstawię pregabaline to w imię nauki zeżre 6-8 gram tego pudrowego fenia i dam znać. Teraz mam wrażenie że pregabalina wchodzi mi w tolerancję krzyżową z fenibutem.
  • 95 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Taak próbowałem z dwa razy i zostawiłem żeby tolerancji nie marnować na takie coś, zamówiłem go w sierpniu jak mówiłem przyszedł w tydzień dwa nie pamiętam, potem zawiedziony zamówiłem innego i był już ten dobry kryształkowy, kompletnie inaczej działał. Mnie prega bardzo fajnie robi z fenibutem ale co człowiek to inaczej :D
  • 119 / 30 / 0
Awatar użytkownika

No mnie też bardzo fajnie ten mix robi ale szkopuł w tym, że pozniej biorąc osobno, te substancje przestają działać a nie chciałbym schodzić z dwóch na raz i/lub popierdolic sobie coś do reszty w glowie. Chciałem brać pręgę żeby się leczyć a czasami się kończyło całodniową maniakalną fazą zakrapianą fenkiem, dzikie rozszerzanie strefy komfortu i bicie rekordów na treningu i na rowerze. %-D

Czyli na razie z fenibutem lipa :/ mam jeszcze zapasy tego kryształowego ale chcę zrobić sobie dłuższą przerwę od wszystkiego. Ciekawe, że wygląd prochu odzwierciedla jego moc. Vendorzy, ogarnijcie się! :patrzy:
ODPOWIEDZ
Posty: 2020 • Strona 190 z 202
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.