Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 1760 • Strona 176 z 176
  • 126 / 8 / 0
Awatar użytkownika

Mi też fenibut pięknie wchodzi do pracy, fajny nastrój i chęci do działania, wszystko co mam zrobić zawsze jest zrobione.
  • 42 / 13 / 0
Awatar użytkownika

04 września 2021Dodelijke pisze:
No nie wiem mnie fenibut zawsze wypierdziela z kapci, motywuje do działania, mam chęci działać ale raczej do pracy się nie nadaje . Muzyczka wchodzi pięknie, do tego weed i kawa i jest elegancko.
Dokładnie to, próbowałem już fenibutu z hmm bodajże 5 zródeł/firm i w ten sposób zawsze działał na mnie szwajcar i apteczny, reszta była bardzo subtelna. W zeszłym tygodniu miałem za dużo pieniędzy i zamówiłem *troszeczkę* (12 opkaowańxD) aptecznego z rosji by tym razem mieć pewniaka na okazje jesienno-zimowe i nie tyle co się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie, bo przyjdzie tam kiedy przyjdzie szybciej czy później nie ważne. Bardziej czekam aż wpadnie mi jakiś zapracowany lub po prostu aktywny dzień żeby zdecydować że to jest ten dzień w którym będzie towarzyszył mi feni. Muzyka, aktywność wszystko jest takie mocarne wtedy, no i dzień następny też jest przyjemny, lekki. Oczywiście można też bawić się nim siedząc przy komputerze w domu, ale moim zdaniem najlepiej on wypada gdy mieszamy go z innymi przyjemnościami naszego dnia, spotkania, trening, ulubione zajęcia, słońce i muzyka - czyli cała ta klasyka

btw w przyszłości kiedyś jeśli mi się zachcę będę przeprowadzał eksperyment porównawczy kilku czystych fenibutów, bo zdaje mi się że zauważyłem różnicę w teksturze i ogólnie sypkości prochu poszczególnych marek i zaczynam podejrzewać że jest to pokrewne z ich efektywnością, niestety na razie z czystych mam tylko te z których jestem niezadowolony, znalezione za szafą opakowanie z resztkami czystego swissa wyrzuciłem do śmieci z miesiąc temu i teraz od niego mam tylko preparat mieszany z l-teaniną bodajże - więc nie miarodajny. Apteczny też się nie bedzie zaliczał bo jest w postaci tabletek więc i tak muszę poczekać aż mnie najdzie kupić nowy proch za dobre parę miesięcy %-D
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Najbardziej klepie według mnie taki kryształowy drobny proch, a spotkałem trzy rodzaje, drugi to takich sypki proszek i trzeci tak jak by puder nie jest taki sypki.
A tu jeszcze dochodzi ten smród im bardziej wali z paczki tym bardziej klepie %-D
  • 767 / 141 / 0
Awatar użytkownika

Ja się spotkałem z dwoma rodzajami proszku. Pierwszy bardzo sypki, lekko szklący się, suchy - zawsze działał bardzo dobrze. Drugi jakby bardziej mokry, sklejający się w grudki, brak "szklenia się" - ten działał wyraźnie słabiej, wchodził nieprzyjemnie na żołądek. Od tego czasu olałem temat fenibutu i całkowicie przerzuciłem się na baklo, działa podobnie, nie ryje żołądka, tolerancja rośnie dużo wolniej i przede wszystkim mam pewność co dostaje.
  • 42 / 13 / 0
Awatar użytkownika

O właśnie do podobnych wniosków doszedłem w głowie, ale nie mając przed sobą dobrego sortu nie chciałem gadać 3 po 3 bo ostatni raz jak miałem dobrego fenka który do tego był kryształowy/szklany to chyba z pół roku temu i nie byłem pewien czy mnie pamięć nie zwodzi. Teraz rozłożyłem kapsułkę sns, obok wysypałem to co przyszło z holenderskiego sklepu sportowego i oba przypominają bardziej cukier puder niż w/w kryształki. No i oba mnie zawiodły oczywiście :alergia:
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

To ogarnij to ja Mam SNS aż dwa rodzaje jeden ten co ładnie daje w łeb i drugi słabo ten puder. Teraz z sns tylko ten puder jest, ale za to LABOLIC ma legitny sort i tanio wychodzi.
  • 126 / 8 / 0
Awatar użytkownika

@Dodelijke Masz może jakieś porównanie tego Labolica do Szwajcara?
  • 47 / 8 / 0
Awatar użytkownika

https://www.who.int/publications/m/item ... iew-report

Wstępny raport dotyczący WHO pierdololo "czas się dojebać do fenibutu".
Stosowanie fenibutu gwałtownie wzrosło w ostatnich latach. Jest łatwo dostępny i
opisywany jako „bezpieczna i naturalna” alternatywa dla leków psychiatrycznych. Na przykład
fenibut jest jednym z szerzej omawianych leków na Reddit, największym istniejącym forum internetowym, na którym ludzie dyskutują i komentują wiadomości, informacje itp. Phenibut ma własne forum internetowe (tj. Subreddit) (Redditt, 2021). Jest wymieniany ~10 razy rzadziej niż
najczęściej używane terminy (np. fentanyl), ale ~10 - 100 razy częściej niż większość innych substancji
w subreddits narkotykowych (Komunikacja osobista: Paul Morris, współprzewodniczący, US National Drug Early Warning System (NDEWS) Wykres (patrz rysunek poniżej) jest kompilacją Redditt
komentarze od stycznia 2020 do chwili obecnej. Jak pokazano, phenibut jest wymieniany
konsekwentnie, chociaż niedawny wzrost wzmianek przez unikalnych komentatorów przewyższa
ogólny wzrost Reddit. Wskaźnik „Unique Commenters” zlicza, ile wzmianek o Fenibut w okresie 4 tygodni było pierwszymi wzmiankami o leku przez komentatorów, którzy
nigdy wcześniej nie wspominali o nim na Reddit (Personal Communication, Paul Morris). Dyskusja obraca się wokół tego, ile i kiedy wziąć, jak złagodzić złe skutki, które występują w dni wolne, kiedy całkowicie przestać go używać i efekty odstawienia (Redditt, 2021). Obecnie znaczna część dyskusji dotyczy obaw, że fenibut zostanie zakazany na podstawie umieszczenia go przez WHO na liście substancji, które mają zostać poddane wstępnemu przeglądowi w celu ustalenia, czy powinien być
zbadane dalej
  • 300 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Pewnie potrwa zanim zbanuja, ale jak widać winny bana będzie internet xd

@Nicholas6000 Nie mam.

@Fruktoza Jak się ma zjazd tygodniowy po backlo do fenibuta, co gorsze?
  • 767 / 141 / 0
Awatar użytkownika

Moim zdaniem po baklofenie jest trochę gorzej w kwestii zjazdu.
ODPOWIEDZ
Posty: 1760 • Strona 176 z 176
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.