Fenibut - Wątek ogólny Gabapentynoidy

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 1706 Strona 164 z 171
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 311 / 50 / 0

Dla mnie ten od Szwajcara taki sam jak od Wyekstraktowanego, w równym stopniu ma to taki sobie potencjal rekreacyjny.
Rejestracja: 2020
  • 76 / 7 / 0

No dla mnie ten od Szwajcara to bomba, jak użytkuję sobie raz-dwa razy w tygodniu to 1,5 grama w dwóch dawkach daje mi wyborny nastrój.

Zbudować lepszy statek do podróży wewnętrznej: Pytania o DMT

Andrew R. Gallimore jest neurobiologiem, chemikiem i farmakologiem zainteresowanym relacją pomiędzy substancjami psychodelicznymi, mózgiem, świadomością i strukturą rzeczywistości. Poniżej prezentujemy jego wywiad dla portalu Reset.me na temat roli DMT w procesie neurogenezy, neuroprotekcji i neuroewolucji.

Litwa chce zarobić na konopiach. Sejm zezwala

Sejm Litwy zezwolił na przetwarzanie wszystkich części konopi indyjskich. Litwa chce na tym zarobić 100 mln euro rocznie.
Rejestracja: 2021
  • 1 / / 0

Przychodzę do was z pytaniem. Fenibut zażyty w dawce ok. 1.5 g (kapsułkowane) na pusty żołądek popity kawą ok. godziny 8.
O 15 niesamowity ucisk w głowie i senność, jedyne co mogłem zrobić to się położyć - efektów pozytywnych za bardzo nie odczułem a najbardziej chodziło mi o fobię społeczną.
Następnego dnia od momentu wstania odczucia jak po ostrym piciu tj. wymioty, biegunka,mdłości, zawroty głowy. Stan ten trwał do wieczora, generalnie cały dzień wyjęty z życia. Następnego dnia również czułem się nieswojo. I tu moje pytanie.
Czy to normalne? Za duża dawka ? (wcześniej brałem ok 0.8 g i nie odczułem żadnych efektów, dlatego ją zwiększyłem) Powinienem zrezygnować z feniego na rzecz czegoś innego?
Dodam, że feni był w prochu brany ze sklepu na e.
Rejestracja: 2016
  • 495 / 163 / 0

@adenozynotrojfosfora
Miałem podobnie po takich dawkach fenia. Spróbuj małych dawek i dorzucania trochę większych po kilku godzinach. Jak wziąłem 2g od razu to mnie zamuliło, a za to jak zacząłem od mniejszej dawki (<1g) i dorzucałem większe to nie było problemu.
Rejestracja: 2015
  • 510 / 50 / 0

Coś jest na rzeczy z tą jakością fenibutu chyba. Ja mam ten kiepski i nie działa tak fajnie (a nie mam tolerki bo bardzo rzadko biorę), jakoś bardziej otumania i czuć uboki, zwłaszcza na drugi dzień. A przy dawkach poniżej 2g ciężko chyba mówić o zejściu, chociaż można to na upartego tak określić.
Rejestracja: 2020
  • 76 / 7 / 0

No jest ewidentnie coś z jakością, ja jeszcze tydzień temu miałem z innej firmy, a teraz mam z tej "dobrej" i czuję dużą różnicę.
Rejestracja: 2017
  • 35 / 2 / 0

Brał ktoś fenia i noopept z ekstraktów? Jak z jakością u nich?
Chciałbym te dwie rzeczy na raz zamówić
Rejestracja: 2011
  • 721 / 139 / 0

Ten z ekstraktów nigdy mnie nie zawiódł, ale widzę że pojawiły się negatywne głosy na jego temat. Nie wiem jak z nim teraz, bo ostatnio wziąłem 25g ze 3-4tyg temu i był ok.
Wrócił widzę Fusion który swojego czasu miał dobre opinie, z ciekawości zakupiłem i mam raczej mieszane odczucia. Działać, działa ale skutki uboczne bardziej zauważalne, głównie mdłości których nie uświadczyłem po tym z ekstraktów, bardziej siada na jelita i kac z rana jakby bardziej zauważalny. Próbowałem dawek między 1,5-3g, sprawdziłem na wadze i jest ok, wypala śluzówkę nosa i 500mg rozpuszczone w wodzie smakuje cytryną więc to też się zgadza.
Rejestracja: 2015
  • 242 / 22 / 0

Jest tak bardzo legitny fenibut dostępny i to jeszcze tanio a kupujecie taki shit. :fuj: Jesteś pewny że waga fusiona się zgadza? ja jak wrzucałem to było 450-500mg ale musisz odjąć kapsułkę która już waży ponad 100mg i w dodatku ten feni od fusiona ma inne składniki co też podbija wagę.
Rejestracja: 2019
  • 135 / 69 / 0

FDA już wysłało prośbę do dystrybutorów, by nie reklamowano fenibutu jako suplement i ogólnie podobno czarne chmury się zbierają, liftmode nie wysyła już do pl, ale z ND ze słonecznej Kalifornii przyszło w dwa tygodnie i bardzo dobra jakość
Posty: 1706 Strona 164 z 171
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości