Minimalizacja "zejścia" po stymulantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 4963 / 789 / 2

13 listopada 2019Retrowirus pisze:
Zależy czy masz apetyt. Łatwo jeść owoce. Zetrzyj se jabłka, jedz banany, pomarańcze, zrób koktajl. Ja uwielbiam owsianke z bakaliami na mleku! Jogurt spoko... Ogólnie normalna szama chyba że właśnie awersja do jedzienja po stimie
Za dużo cukru.
12 listopada 2019methuser pisze:
A co np. z wypiciem odżywek białkowych typu mass gainer itp. w trakcie fazy albo na zejściu, gdy nie mam mozliwości
Słabo. Większość suplementów typu gainer zawiera dużo cukru lub maltodekstryny - i to i to wysokie IG.
białka znów zawierają dużo laktozy i ogólnie są dość jałowe.
Zazwyczaj proporcje aminokwasów są dobrane pod pakerów czyli dużo tych anabolicznych - tzn zaburzone są proporcje aminokwasowe.
  • 43 / 8 / 2

Dziękuję. To co najlepiej przygotować sobie do hotelu, żeby móc zjeść w trakcie? Trzeba jeść i pić bo po dwóch godzinach mnie skurcze w stopie i na abs-ach chwytają. A prawidłowe odżywienie i nawodnienie organizmu na fazie może zminimalizować skutki zjazdu, tylko właśnie co sobie i innym przygotować?
Czy ten ryż z kurczakiem i napoje izitoniczne?

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Hiszpańska policja przejęła rekordową ilość metamfetaminy. Ujęto część przemytników

Hiszpańska policja krajowa (Policia Nacional) przejęła rekordową w historii kraju ilość metamfetaminy – 631 kg. Podczas sobotniej akcji ujęto też część przywódców międzynarodowej grupy przemytników narkotyków.
  • 3417 / 354 / 0

Ktoś tam polecam neuroleptyki po sesji stimowej. Wszystko zależy od tego, jak kto reagume po sesji stimowej na nie.
U niektorych wywolują objawy pozapiramidowe tj. Dysknezy, akatyzja.
Nawet po głupim alkoholu neuroleptyk potrafi tak spacyfikować ćpuna że mu się odechce wyskokòw.
Ja po narkotykach żle reaguje na usypianie kwetiapiną. Dyskinezy są przejebane .
  • 1859 / 195 / 1

Potwierdzam. Neurole po stimach to kiepski wybór.
A stetart ogólnie wszystko potrafibwywwrocic kurwa na lewą stronę. Nawet ONR by wywrocil.
  • 1014 / 244 / 0

ja stosowalam metode ´czym sie strules, tym sie lecz´. jak mialam miec zwale i sie meczyc i czekac az zasne, to bralam mala kreske na przemeczenie tego jeszcze jednego dnia. zwale trzeba schodzic do konca, a nie lezec i czekac az przejdzie. i jeszcze sobie cos nakrecac :)
tylko ja mowie o zwale, a nie o przedawkowaniu, zeby nie bylo niejasnosci :D
  • 114 / 9 / 0

Dobrze mieć benzo pod ręką czy to na zwale czy na przedawkowanie ; )

A na ostry kaszel wywolany przedawkowaniem polecam syrop o nazwie Thiocodin.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2019 przez NicNieBralem2000, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1014 / 244 / 0

wiele osob nie odroznia zwaly od przedawkownia, nawet wprawieni imprezowicze . to cos jak kac i zatrucie alkoholowe, dwie rozne bajki.
  • 114 / 9 / 0

Ja mialem niedawno straszne przedawkowanie myslalem ze wykituje mialem hiperwentylacje ogromny meczacy strasznie kaszel, ktory ustal dopiero jak mi matka benzo dala a schowala pipa specjalnie bo wiedziala ze porobiony czyms jestem.
  • 1859 / 195 / 1

Nikomu źle nie życzę, młody, oprócz tych co dobre i zatroskane matki nazywają pipami.
Peroid
  • 2 / / 0

Benzo na zjebe najlepsze.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 159 uczestników Wejdź na czata