Minimalizacja "zejścia" po stymulantach

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 10 / 1 / 0

1dzień przerwy rzuca mną mam na myśli jak jade autobusem do domu to mi sie same palce sciskają brzuch boli jak skopany jak długo trzeba być czystym żeby ból brzucha odszedł i apetyt i sen tez wrócił do normy?
  • 6837 / 630 / 0

@XanaxIchill
Odczekaj kilka dni, wszystko powinno się ustabilizować.Z czasem wróci apetyt, chęć na sen.
Możesz wspomagać się melisa, miętą czy waleriana na sen.

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Polsko-wietnamski gang produkował marihuanę na skalę przemysłową

Czterech Wietnamczyków i dwoje Polaków zostało oskarżonych o udział w gangu produkującym marihuanę na dużą skalę. Cudzoziemcy zostali zatrzymani na dwóch kontrolowanych przez siebie plantacjach, na których rosło blisko 4 tys. sadzonek konopi indyjskich – dowiedział się portal tvp.info.
  • 27 / 2 / 0

@Xanaxchill
Sen to zaraz Cię zmiecie.. i to solidny, głód pewnie pojawi się po przebudzeniu .
Inne objawy potrwają kilka dni.
  • 10 / 1 / 0

Było ok wziąłem około 0.5grama i nic odrazu złe samopoczucie serce napierdala zimno mi o co chodzi towar ten sam??
  • 6837 / 630 / 0

@XanaxIchill
Zamiast ładować więcej :amfa: fetungi to daj odpocząć organizmowi.Zrób przerwę kilkudniowa na regeneracje i wtedy wal.Wyśpij się, zjedz porządnie.Wrzuć jakieś benzo na sen jak nie możesz zasnąć ( coś z z-drugs ).Nie są to siekacze takiego kalibru jak midazolam.
  • 25 / / 0

Mam pytanie, jakie benzo polecacie na sen po stymulantach? Niestety midazolam doprowadzil do urwanego filmu, po pierwsze nie pamietam jak zazylem kilka tabletek wiecej, a druga sprawa nie pamietam jak wygadywalem jakies bzdury do mamy...
  • 48 / 5 / 0

• 1730 / 248 / 2

Takie, jakie działa na nas najlepiej jeśli chodzi o senność. Różne benzo różnie reagują na różnych ludzi, więc ktoś weźmie np. alprę i będzie zaktywizowany, a drugi będzie senny. Oczywiście dawka też ma ogromne znaczenie, ale jeśli miałbym ustalić taki prywatny ranking benzo pod zwałę to 1) alpra, 2) Lorafen, 3) klon. I żebyś nie miał żadnych akcji, łykasz i od razu zwijasz do naszykowanego wyra.
  • 122 / 16 / 0

11 maja 2019UJebany pisze:
( coś z z-drugs ).Nie są to siekacze takiego kalibru jak midazolam.
Co to jest z-drugs
  • 354 / 40 / 0

Z-drugs inaczej niebenzodiazepiny to leki różniące się budową od benzo ale mające taki sam mechanizm działania różnią się od benzo selektywnością gdyż działają głównie nasennie a nie przeciwlękowo czy przeciwdrgawkowo. Przykłady to zopiklon, eszopiklon, zalepon i zolpidem. Są składnikami czynnymi takich leków jak np. Nasen, Polsen. Są dobre na zejścia po stimach, bo krótko działają przez co nie ma zamulenia następnego dnia a przynajmniej nie jest tak nasilone oraz działają silniej nasennie a po to głównie zażywamy benzo na stimach.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata