Udokumentowane wydarzenia paranormalne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 2 / / 0

Mi się same piosenki zmieniały w telefonie. W sensie telefon leżał obok i się przełączały ale nie z playlisty tylko otwierała się sama inna apka albo inna playlista się włączała. Niestety nie udało mi się tego udokumentować
  • 2 / / 0

u mnie na peaku zatrzymał się czas i widziałem fale wifi i bluetooth w powietrzu. Poruszałem nimi i w tym momencie zepsuł się głośnik ...

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Mieszkaniec Florydy skazany za handel marihuaną na 90 lat pozbawienia wolności wyjdzie po 31

71-letni mieszkaniec Florydy spędził w więzieniu 31 lat za handel marihuaną. Być może niedługo zostanie wolnym człowiekiem.
  • 1623 / 48 / 0

Wy to nawiedzeni jesteście wszyscy xD Jak ktoś w to wierzy to albo jest debilem albo faktycznie coś z tą elektryczności jest na rzwczy.. ale wtedy chciałbym to zobaczyć : o
  • 552 / 88 / 0

Co tam faje WiFi, ale ten Smok w kuchni :)
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata