Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 3257 • Strona 326 z 326
  • 52 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Będę dziś starał się zorganizować glikol w jakimś sklepie z epapirrowsami. Jak mi się nie uda dostać to czy 250mg rozpuści się w 100 ml wódki?
Edit: lub ew baza 70 glikol 30 gliceryna nada się?

Scalono. | STR88

Rozpuściłem w bazie 50 glikol i 50 glecryny, póki co idzie opornie jest dużo grudek. Trzymam większość czasu na laryferze
Uwaga! Użytkownik MadKing nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 94 / 5 / 0

Czysty glikol 100ml 7pln 500mg rozpuszcza się pięknie w przeciągu kilku minut. Wystarczy minimalnie podgrzać. Etizolam ma bardzo wysoką rozpuszczalność ale w czystym glikolu a nie bazach 50/50 czy 70/30 do e petów
  • 31 / 3 / 0

09 lutego 2021MadKing pisze:
Będę dziś starał się zorganizować glikol w jakimś sklepie z epapirrowsami. Jak mi się nie uda dostać to czy 250mg rozpuści się w 100 ml wódki?
Edit: lub ew baza 70 glikol 30 gliceryna nada się?
Techlandlab, czyli polski internetowy sklep chemiczny z roznymi rzeczami jak np soda oczyszczona, czy olejki eteryczne. Tam polecam glikol propylenowy, bo ceny sa smiesznie tanie.
Moj glikol stal raz otwarty, zamkniety przez pol roku w warunkach pokojowych w ciemnej szafie. Rozpuszczenie 500 mg Etizolamu w 100 ml tego wlasnie glikolu nie stanowilo zadnego problemu.

Ponowie pytanie: da sie wylac np 10 ml takiego roztworu (np. na plaska powierzchnie) i pozwolic temu wyparowac, zeby zostal sam proszek?
  • 67 / 6 / 0
Awatar użytkownika

Wykryje eti z moczu/krwi na testach ?
  • 99 / 13 / 0
Awatar użytkownika

@KiwiKID Niestety tak. Wyjdzie że brałeś benzodiazepiny.
  • 143 / 11 / 0
Awatar użytkownika

Jedna wielka zaleta banu eti w NL to, że u zaufanego vendora można było sobie kupić po 19centów/szt.
  • 44 / 1 / 0

Eti w UK dostępne bez problemu w internecie. Jak ktoś wcześniej pisał ma problem z trawą. Ja palę uncje czasem w tydzień (sam hoduje i mam w tym wprawę więc materiał na pewno nie byle jaki) i potrzebuje przerwy. Pierwszy tydzień najgorszy, szczególnie jak zaczęły się pojawiać sny a raczej koszmary. Nie chce już wspomagać się benzo bo od jakiegoś czasu z mniejszymi lub większymi przerwami brałem o diazepamu po klony czy alprę. Prega pomagała ale nie chce w obecnym momencie jej brać. Mam zamiar sprawdzić to źródełko i wypróbować na sobie. W razie kryzysu w ciągu dnia (w pracy np.) mam zapas diazepamu 10mg który nie koliduje bardzo z moim wykonywanym zawodem i jako jedyne benzo nie doprowadza do eskalacji chęci wziąć więcej. Jedna z rana, nawet pół w zupełności wystarczy. Dam znać co i jak jak już dotrze do mnie i wypróbuje.
ODPOWIEDZ
Posty: 3257 • Strona 326 z 326
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.