Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1615 / 132 / 0

klon to gowno, biore po 4-6mg i nic nie czuje
nie wiem jakim cudem
  • 7235 / 751 / 0

17 lipca 2018Drevolt pisze:
klon to gowno, biore po 4-6mg i nic nie czuje
nie wiem jakim cudem
Ja biorę 2 mg i czuje ponad 4 godziny działanie klona a jak jeszcze dorzucę 1 mg lorazepamu to mam 6 godzin fazy. :*)

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Wysyp pacjentów po dopalaczach. Jeden z nich wyrywał znaki drogowe

Nawet 10 pacjentów dziennie trafia do kliniki ostrych zatruć przy ul. św. Teresy. Tak jest od kilkunastu dni po ponad trzymiesięcznej przerwie, kiedy to trafiało tu najczęściej nie więcej niż troje zatrutych dziennie. Jeden z pacjentów, który niedawno tu trafił, został zatrzymany, gdy wyrywał znaki drogowe na ulicach Łodzi. Mężczyzna był bardzo pobudzony.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Przesadzilem wczoraj obudziłem się zdezorientowany bo nie pamiętam tzn nie wiem jak i kiedy zasnolem cieszyłem się ze Nowy dzień jest po prostu :cheesy: matka jak zapytałem co Dziś za dzień bo ja patrzę na zegarek widzę 6godsina to myślę sobie za kilka h do spania %-D A tu Nowy dzien :huh:
  • 7235 / 751 / 0

I po chuj tak marnować towar @Anabolik . Przecież to marnotrawstwo potencjału benzo . Ale nie czepiam się, każdy lubi coś innego, takie fanaberie .

P.S. @Anabolik Ty chorujesz na coś ?
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Mam dwubiegunowke , głębokie zaburzenia osobowości no i uzależnienie mieszane

Nie wiem jak się uchronić przed d orzucaniem ...
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 7235 / 751 / 0

Jakie leki bierzesz na CHAD ?
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Powinienem brać kwetiapine i depakine ale nie jem już tego wolę haloperidol zastrzyk co 10 dni i mam spokój
  • 7235 / 751 / 0

Klonik 2 mg już załadowany, do tego czillujaca muzyczka i zaraz kolacyjka i szlug .
To co tygryski lubią najbardziej .
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Dlaczego ten czas biegnie tak wolno ustalilem sobie ze Max 3 ddorzutkie słowa
W ogóle chciałem iść do toalety zapomniałem ze tam sa drzwi I i zajebalem głową w te dzwi haloperidol juz się ustabilizowalll śpię Góra 2h dzień z akinetonem w ogóle nic nie czuję
Ale dobre są misy z halo
  • 1223 / 57 / 0

Poszło 12mg klona + 3 piwa. Dorzucę 5mg eti i kładę się do łóżka nim mi się film urwie. I koniec. Detoks totalny :)
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 1236 uczestników Wejdź na czata