Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 469 • Strona 47 z 47
  • 51 / 16 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
@Maniek99729 Krótko i na temat: tak. Siurak jednak maleje i się kurczy, więc musisz się troche napracować - albo twoja kobieta. Jak już przebrniesz przez ten etap to może byc długo i energicznie.
  • 7 / / 0

Re: Modafinil
Post
Brałem kilka dni 200mg, ogolnie pierwsze dni bardzo fajne działanie, praca umysłowa szła lepiej, ale zaczęły mi powracać bóle nerwicowe, po odstawce wpadłem w depresje z bólami. Przeszło po około 2 dniach. Niestety męczą mnie spadki energii i zdolności kognitywnych mimo uprawiania sportu regularnie od wielu lat i całkiem dobrej diety, wiec znowu mnie skusiło tym razem mniejszej dawki. Wziąłem jednego dnia 100 mg, znowu dobrze mi się pracowało, niestety na następny dzień znowu powróciły bóle nerwicowe.
  • 456 / 13 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
05 października 2021Maniek99729 pisze:
Witam pytanie czy ten preparat sprzyja większym doznań podczas stosunku biorąc ten lek we dwoje?
Moim zdaniem wcale.
Król Jest Tylko Jeden
  • 15 / 3 / 0

Re: Modafinil
Post
Modafinil może i jest specyfikiem dość bezpiecznym i z pewnym potencjałem rekreacyjnym, jednak i tak powinien być stosowany kierunkowo. Do pożytecznych zajęć do których zazwyczaj mamy zbyt niskich zapał lub problem ze skupieniem uwagi. Używany w nieodpowiednich warunkach może doprowadzić do rozdrażnienia, arytmii pracy serca czy bezsenności, także warto przekalkulować zady i walety przed regularnym ciągiem.
  • 581 / 93 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Warto wspomnieć że został odrzucony przez FDA ze względu na ryzyko groźnych powikłań skórnych jak chociażby zespół Stevensa-Johnsona.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 558 / 57 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Ogólnie nie polecam miksu tego specyfiku z amfetaminą, gdyby komuś przyszło takie coś do głowy (w co akurat trochę wątpię).
Ktoś sprzedał wora fety mojemu kumplowi wymieszanego z modafinilem.
Chyba ktoś chciał zaoszczędzić albo nie wiem... Źle się czuł po tym, wpadał w jakieś manie, a w głowie miał jeden wielki chaos.
Miałam po tym dosłownie to samo, choć nie aż tak mocno jak on.
I ten specyficzny zapach moczu przy wypróżnianiu się. Coś okropnego.
Wzięłam próbkę do domu, bo nie miałam drugtestów przy sobie, a coś jednak nie dawało mi spokoju.
No i wyszła idealnie domieszka (i to chyba nawet spora) modafinilu w tej amfie.
Test powtórzyłam raz jeszcze i wyszło tak samo.

Chemik, który to wymyślił, niech się po prostu pierdoli.
Może to czytasz :P
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 2 / / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Hej, czy zdarzyło się komuś, żeby Modafinil wywołał... senność?? Próbowałam modafinilu kilka razy, przy dawkach 100mg w ogóle nie odczuwałam działania, przy dawce 200mg odczuwałam na zmianę nieprzyjemną fizyczną stymulację z sennością i straszną zamułą. Do tego zamiast koncentracji, to raczej rozkojarzenie... Dziwne. Tabletki raczej legitne, Modalert 200.
  • 4 / / 0

Re: Modafinil
Post
Siema byki takie pytanko mam na stanie modvigil-200 nie ukrywam czasami se pomagam w pracy wgl w poniedziałki testowałem już cała połówki i półtora półtora lep rozsadza pół hmmm a cała idealnie, ale do czego zmierzam w sobotę po długim czasie idę się wybawić na imprezę i zastanawiam się czy są jakieś nocne skutki uboczne modafinunz połączeniem alkohol ewentualnie trawa wypowiecie się ?
  • 183 / 45 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Mi ostatnio lekarz chcial to przepisać, ale nie jest on dostępny w aptekach.

Zamówiłem sobie zestaw testowy tego i armodafinilu, dam znać po testach co i jak.

U mnie występuje ogólnie problem z nadmierna sennością.
ODPOWIEDZ
Posty: 469 • Strona 47 z 47
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.