Jakie substancje zażylbyś na łożu śmierci

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Jakie substancje chętnie zażyłbyś na łożu śmierci

11%
kokaina
203
33%
heroina
632
6%
Extasy
116
20%
LSD
377
3%
Metaamfetamina
64
1%
metkatynon
13
2%
amfetamina
34
3%
Benzodiazepiny
66
14%
ayahuasca
270
6%
meskalina
121

Liczba głosów: 1896

• 556 / 32 / 0

Ja to fenta+midazlam iv , potem petydyna iv , a na sam koniec carfent iv i papa
  • 8 / / 0

Zajebał bym hel bo skoro i tak mam niedlugo umrzeć to uzależnienie sie od helu i tak nic nie zmieni :-) no i jezeli do smierci nie zdazyl bym z ayahuasca to ją również ogolnie zarzył bym wszystko czego nie zdążyłem podczas życia

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Psychoterapeuta: Chemseks to kalectwo, coś irracjonalnego

– Nie możemy chemseksu traktować jako działań racjonalnych i logicznych. To jest coś irracjonalnego, niezgodnego z biologią człowieka. Człowiek nie potrzebuje żadnych substancji psychoaktywnych, żeby poprawić sobie nastrój. To oferta dla leni – wyjaśnił portalowi tvp.info psychoterapeuta Robert Rutkowski.
  • 507 / 39 / 0

Jakbym mial umrzec na 100% za kilka na dni bedac na lozy smierci to tak przed smiercia sprobowalbym helu iv koksu i moze mety jeszcze .
  • 810 / 41 / 4

heroina+MDMA+benzo. jak mam umierać to chociaż w takim stanie jak opio faza wyniesiona na skrzydłach euforyka, w tle gra najlepiej tetrazepam i Bromazepam.
  • 2 / / 0

ayahuasca, iboga a na koniec w ostatni dzień to bym zapalił szałwi w najmocniejszym dostępnym extrakcie. Tak bym już nie musiał wracać.
  • 13 / / 0

Speedball (kokaina + heroina)
  • 496 / 41 / 0

01 grudnia 2019Wojsko pisze:
Zajebał bym hel bo skoro i tak mam niedlugo umrzeć to uzależnienie sie od helu i tak nic nie zmieni :-) no i jezeli do smierci nie zdazyl bym z ayahuasca to ją również ogolnie zarzył bym wszystko czego nie zdążyłem podczas życia
Ja tez hel. To znaczy zrobilbym sobie speedball czyli wymieszalbym here z koksem. Ewentualnie na zwale dorzucilbym ex. Nastepnie kolejny szot ze speedballa i koniec.
  • 4214 / 610 / 16

Jenkem.
  • 2 / / 0

Speedball? Nawet nie wiedziałem że to tak się nazywa. Nie powtórzył bym tego nigdy w życiu. Chyba że kosa miała by zawitać w ciągu paru godzin po zażyciu. Bo po 8 godzinach albo ponowne za...nie dawki albo większe cierpienie. Nieeeee. Wolał bym coś co nie daje bólu na zejściu. Hehehe. Raz się zdążyło i nigdy więcej. :rzyg: :halu: :rzyg:
  • 913 / 194 / 0

Szluga bym se zajarał :świnia:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 389 uczestników Wejdź na czata