Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 690 • Strona 67 z 69
  • 1270 / 123 / 0
Awatar użytkownika

Najlepiej jest zaczac od mikrofirmy jednoosobowej moj szwagier na przyklad tak ma i sobie jezdzi busem i rozwozi leki do aptek weterynarii i szpitali. Zarobi 11k na miesiac wszystko pooplaca i ma dla siebie z 6k.

Tylko problem jest jeden jezdzi po naście godzin dziennie robi setki kilometrów i jest mega zmeczony ale coś za coś.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 4252 / 590 / 0
Awatar użytkownika

Prawda jest taka, że nie kazdy ma smykałkę do biznesu, nie każdy ma potrzebę zarabiania pieniędzy. Są ludzie którzy mają wywalone na przyszłość i zyja z dnia na dzień nie przywiązując uwagi do przyszłości.
Jeden ma talent do robienia kasy i trwoni wszystko.
Drugi siedzi na kasie w biedrze i odkłada każdy grosz.
Jest naprawdę wiele przypadków.
Kazdemu wpojono że może wszystko a często życie zweryfikowało.
Mialem 19 lat to tryskalem energią i myślałem że świat zwojuje.
Potem życie zweryfikowało.
Nie ma się co tym przejmować. Trzeba iść do przodu.
Może mnie za długi komornicze nie zamkną do pierdla.
30 tysiący niby nic, ale w depresji to nigdzie człowieka nie przyjmą.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 572 / 111 / 0
Awatar użytkownika

Spoko, ja też ostatnie lata (3-4?) spędziłem na spłacaniu długów. Teraz może jestem na zero, mogłobyć gorzej.

Tak to bywa %-D
https://www.youtube.com/watch?v=LyiA5McEFTw
Online
  • 43 / 11 / 0
jebacto2razy Online

18 września 2021Klamm pisze:
W czym się widzisz? Idź tylko w tę stronę, w te rzeczy, które Cię cieszą. Nie pędź za samym pieniądzem, bo to na dobre nie wyjdzie. Zastanów się, jakie to są rzeczy. Rozeznaj się w rynku, sprawdź co się z tymi rzeczami wiąże. Jak można na nich czy wokół nich zarabiać. Co Ci do gustu przypadnie, w czym będziesz widział odpowiednie zarobki i satysfakcje, to sobie postaw za cel i zmierzaj do tego.
@Klamm
Poszła wiadomość prywatna.
Tak jak ktoś napisał nie dla każdego jest zarabianie i tworzenie biznesu ale jeśli chce się jakoś założyć rodzinę i wieść w przyszłości w miarę normalne życie to za 3k nie da się tego zrobić. Niby to wydaje się takie proste by robić to co się widzi ale z drugiej strony jest to zajebiście trudne biorąc pod uwagę że człowiek nie zaczął od lat młodocianych tak samo jak nie był jakoś zbytnio kierowany przez rodziców. Lecz uważam że da się tak czy inaczej to ogarnąć, jestem przed 30 więc uważam że jeszcze najlepsze lata przede mną. Trzeba się postarać i wierzyć w to lecz samo takie staranie zdaje sobie sprawę że może nie wystarczyć. Nie ma co zamulać tylko trzeba iść do przodu. Tylko jak? Skoro u mnie wokół każdy jest po prostu tyraczem. Człowiek się zakochał, chciałby zakładać za jakiś czas rodzinę ale zdaje sobie sprawę że jeśli nie poprawi swojej sytuacji to brak pieniędzy, brak mieszkania , ciągle zmęczenie by zapierdalać od 1 do 1 może tą jakże piękna relacje rozpierdolic. Mamy czas z jednej strony natomiast z innej czas szybko zapierdala, mijają już nie dni jak w nastoletnich latach tylko miesiące , nie wiadomo kiedy. Wiem że teraz mogę to jeszcze ułożyć natomiast wiem też że z każdym rokiem będę miał mniej siły a więcej obowiązków by to wszystko jakoś fajnie ułożyć.
  • 1069 / 152 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Trochę brzmisz jakbyś chciał mieć wiele, wiele nie robiąc. Fakty są takie, że bez ciężkiej pracy wiele nie ma.

Odpisałem na pw
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 694 / 87 / 23
Awatar użytkownika

Dobrze jest raz poznać ten świat i się nie wjebać. Potrafi wybić z bycia NPC i stworzyć odchyloną drogę. Jednak łatwo mówić, bo np. po kwasie można stwierdzić, że kluczem istnienia jest hedonizm czy życie pod mostem. Mnie stimy nakierowały na rozwój, ale też potrafiły nieźle dowalić w degeneracje.
Warto też poznać pułapki, które oferuje uzależnienie zamiast poddawać się im to jak się to rozpatrzy mechanicznie to można dużo wniosków i nauk wyciągnąć.
  • 1270 / 123 / 0
Awatar użytkownika

Bez pracy nie ma kołaczy. Mówię Wam dobrze się zarobi rozwożąc chleby do piekarni leki do aptek dobra praca można nawet na pół etatu. Rozwożenie busem rzeczy dobrze płatna praca. Nie mówimy tu o pieniądzach w 3k na miesiąc tylko od czterech wzwyż. Taka alternatywa od tyrania w firmie co sie jebie jak wół za trzy klocki.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 1069 / 152 / 32
Awatar użytkownika
Klamm
NeuroGroove
NeuroGroove

Mówię Wam dobrze się zarobi rozwożąc chleby do piekarni


Spoiler:Bez pracy nie ma kołaczy.
True!
Kto pisze, ten pamięta! Pisząc dla NeuroGroove.info nie tylko nie zapomnisz swoich doświadczeń z substancjami odmieniającymi świadomość, ale również powierzysz je pamięci tysięcy czytelników. Wiesz, co to oznacza? Pisz!
  • 1270 / 123 / 0
Awatar użytkownika

Odnośnie pracy raz do roku są w każdej pracy przeprowadzane badania okresowe. Nie polecam chwalić się lekarzowi, że się bierze jakiekolwiek leki, bo można sobie zrobić kuku i ich nie przejść. Ja tak miałem niepotrzebnie powiedziałem lekarzowi, że biorę perazynę 25mg bezsens.

To było tak długa szybka rozmowa ni z owąd ni z gruszki ni z pietruszki:

-bierze pan jakieś leki?
-y tak perazyne 25mg

I tyle wystarczyło. Dziękuję kuku nie podpisała pizda badań :/

Uważajcie se na to.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 155 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Re: Narkotyki a sukces zawodowy
Post
Zależy od branży i w sumie od kontroli,która i tak w końcu walnie. Znałam człowieka,który na fentanylu dość długo funkcjonował i zajmował wysokie stanowisko w dużej firmie,mając na co dzień styczność z masą ludzi. Tak to ciągnął kilka dobrych lat. Czar w końcu prysnął i cała otoczka,którą tak misternie budował i zachowywał pozory, w ciągu jednego dnia przekreśliła kilka lat.
Uwaga! Użytkownik caroo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 690 • Strona 67 z 69
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.