Tapentadol (Nucynta, Palexia, Tapal)

Moderator: Opioidy

Posty: 108 Strona 11 z 11
Rejestracja: 2016
  • 967 / 173 / 0

No może byle podbijacz nie, ja akurat porównania nie mam, bo brałem jak już miałem tolerancję wystrzeloną. W każdym razie jakoś nie widzę sensu brać tego solo, bo przy wyższych dawkach oprócz halunów ogólnie jakoś dziwnie się czuje. Wogóle jak określilibyście moc tego, ci co brali solo, na jakim poziomie to jest opio? Bliżej Tramalu/kody czy DHC?
Rejestracja: 2007
  • 2875 / 234 / 0

mnie raz wyćpało aż miałem mocne noody i co najwyżej mieszałem z benzo, ale raczej nie, bo ogólnie staram się nie mieszać tych substancji. nie lubię noodów, więc wkurwiał mnie ten stan, ale był tak mocny, że mimowolnie odlatywałem. wyćpało mnie tak ok. 200 mg i miałem wtedy praktycznie zerową tolerkę na opio
było to jedynie raz czy dwa razy, później już tolerka na to tak wyjebała, że nie czułęm nic praktycznie i dojebałem oksa

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Sacha Baron Cohen pozywa firmę sprzedającą produkty z konopii indyjskich

Odtwórca kultowej roli Borata domaga się odszkodowania od firmy, która wykorzystała jego wizerunek do reklamowania swoich produktów wytwarzanych z konopii indyjskich. Prawnicy aktora podkreślają, że jest on bardzo zdeterminowany, by wygrać ten proces, bo prywatnie jest zagorzałym przeciwnikiem marihuany. „Nigdy nie zażywał marihuany i nie wziąłby udziału w żadnej kampanii reklamowej takich produktów, za żadne pieniądze” – argumentują przedstawiciele Cohena.

lol

Rejestracja: 2006
  • 3679 / 511 / 0

26 kwietnia 2021hammerzeit pisze:
No może byle podbijacz nie, ja akurat porównania nie mam, bo brałem jak już miałem tolerancję wystrzeloną. W każdym razie jakoś nie widzę sensu brać tego solo, bo przy wyższych dawkach oprócz halunów ogólnie jakoś dziwnie się czuje. Wogóle jak określilibyście moc tego, ci co brali solo, na jakim poziomie to jest opio? Bliżej Tramalu/kody czy DHC?

na pewno mocniejsze od kodeiny i powiedzialbym, ze od DHC tez.

juz 150mg mnie lekko zaleczalo na parę godzin, porownalbym do 360-450 DHC
Rejestracja: 2019
  • 13 / 1 / 0

Próbował ktoś z lamotryginą i SNRI? ( 100 mg i 120 mg 100% terapia na legalu)
Rejestracja: 2018
  • 46 / 6 / 0

Z tego co opisują to samo w sobie ma odczuwalne działanie NRI, a więc łączenie tego z SNRI to będzie raczej słaby pomysł.
Rejestracja: 2020
  • 3 / / 0

Hej ! chciałam odpocząć od Tramalu i dostałam tapentadol z indii tabsy 100mg. Podobno miał wyrywać z butów ,byłam totalnie podjarana i przestraszona że wchodzę w naprawdę mocne substancje;) a tu nic, nawet 400mg nic nie dawało żadnych odczuć haju nic!

Próbowałam dwa razy i tak samo. Raz się uczyłam na egzaminy i byłam na armodafinilu ,koleżanka polecała te połączenie połknęłam dwie tabletki czyli 200mg i po 50 minutach taki jakby strzał z euforii ,super nastrój poczucie szczęścia! szybko minęło trwało jakieś 15 minut może mniej później już nic nawet lekkie rozdrażnienie.

Armodafinil i 400mg tapentadolu mnie niemal zmiotło ,bełkotałam coś ,jak mówiłam to zaczęłam coś mówić i zapominałam jak dokończyć zdanie ,wywracałam się!

Można to tak stosować i z modafinilem ??
Rejestracja: 2014
  • 314 / 18 / 0

@Opiatkunia
Jeśli stosujesz sprowadzane na lewo leki z Indii, to ciężko nawet powiedzieć, czy substancja, która znajduje się w tabletce, to rzeczywiście tapentadol oraz czy dawka jest taka jak deklarowana. Indie słyną z powszechności wszelkiego rodzaju scammerów.
26 kwietnia 2021hammerzeit pisze:
[...] W każdym razie jakoś nie widzę sensu brać tego solo, bo przy wyższych dawkach oprócz halunów ogólnie jakoś dziwnie się czuje. Wogóle jak określilibyście moc tego, ci co brali solo, na jakim poziomie to jest opio? Bliżej Tramalu/kody czy DHC?
Z moich doświadczeń dawka 250 mg solo nie była w stanie znieść skręta po ciągu na względnie niskich dawkach oxy. Dlatego powiedziałbym, że pod względem opioidowej mocy bliżej tapentadolowi do kodeiny niż DHC. lolek parę postów wcześniej pisał, że ma odmienne odczucia.

Co do mnie niestety dawka 500 mg solo dawała na tyle silne efekty uboczne, że już więcej jej nie powtórzę: mdłości, wymioty, nieprzyjemne zawroty głowy i osłabienie, uczucie odrealnienia, a także silne i nieustępujące przez cały dzień krwotoki z nosa.

Na podstawie tych doświadczeń uznałem, że tapentadol solo nie nadaje się nawet do zaleczenia skręta, bo dawka, która to powoduje, ma już przewagę uboków nad korzyściami. Natomiast jego łączenie z oxy to inna rozmowa.

lol

Rejestracja: 2006
  • 3679 / 511 / 0

@iuhanna to co piszesz jest dla mnie dziwne bo u mnie nawet 150mg wyraznie pomagalo na skreta. A plukalem 1.5-2kg naprawde mocnego maku i 160mg oxy powodowalo tylko lekkie smyrnięcie i skreta po 5h.

Co wiecej nawet wyczulem lekkie dzialanie tapentadolu (tak w oddali bardzo lekko narastające euforyczne i potem wyciszenie)

Lepsze niz tramadole i mocniejsze od DHC. Chvialbym sprobowac tego w wiekszej dawce. Kolega mowil, ze wchodzily nieprzyjemne efekty.

150 tego mnie zaleczalo na takim poziomie jak 450 DHC. Na oko. Czyli przerywalo skreta na pare godzin.
Posty: 108 Strona 11 z 11
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości