Tapentadol (Nucynta, Palexia, Tapal)

Moderator: Opioidy

Posty: 71 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2019
  • 1445 / 122 / 0

Bylem jakis czas temu na wizycie w PLB i dostalem recke na tabsy 100mg . Z tego co widzialem cena astronomiczna w porownaniu do innych opio .. ale jak z dzialaniem ? Czytalem rozne opinie ale moze ktos konkretnie napisac jakiego opio najblizej ? Bralem morfine petydyne fenta metadon bupre
Rejestracja: 2016
  • 838 / 146 / 0

Dla mnie do żadnego, nawet nie wiem, czy to nadaje się do jedzenia solo, czy tylko jako podbijacz, ze względu na wysoką tolerancję nie mogę tego sprawdzić, w każdym razie ktoś tu chyba pisał kiedyś, że po dawce chyba >500mg miał ostre haluny.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

CBŚP zaskoczyło podejrzanych podczas ścinania krzaków konopi

Policjanci CBŚP zlikwidowali ogromną plantację konopi, na której rosło 1700 roślin. Śledczy oszacowali wartość zabezpieczonego towaru na ponad milion złotych. Do sprawy zatrzymano 4 osoby, którym w Prokuraturze Rejonowej w Inowrocławiu przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się produkcją środków odurzających w znacznych ilościach.
Rejestracja: 2019
  • 1445 / 122 / 0

Palexia warta wgl sprobowania ? Choc wiemy cena przyprawia o zawrot wglowy .. czy bardziej do jKiegos mixu ? Slyszalem z z oxy pieknie sie komponuje
Rejestracja: 2016
  • 838 / 146 / 0

Ta, zgadza się. Samej nigdy nie próbowałem, bo tolerancja za wysoka. Ktoś w granicach 150-500mg kody/Tramalu mógłby spróbować, ale ze słyszenia wiem, że do ćpania nadaje się tylko jako wzmocnienie działania, głównie właśnie oxy (co potwierdzam i polecam, finansowo też raczej się opłaci, bo tolerka nie rośnie szybko, natomiast podbija oxy na tyle, że można urwać te kilkanaście, czy kilkadziesiąt mg). Ogólnie jeśli chodzi o spożywanie rekreacyjne, to jest to niszowa substancja, stąd mało informacji i w zasadzie nie wiadomo do końca czego się można spodziewać. Wiem tylko, że przy dawkach wyższych niż lecznicze (~400-500mg) mogą wystąpić halucynacje, oraz że trzeba uważać z mixowaniem i oprócz opio (z wyjątkiem Tramalu, bo to akurat bydle jest jeśli chodzi o różne interakcje) raczej nie dorzucać zbyt wiele innych substancji, bo doszedłem do wniosku, że w kilku spowodowanych interakcją nieprzyjemnych efektach ubocznych palexia maczała paluchy.
Rejestracja: 2016
  • 2801 / 520 / 7

Tapentadol w miksach - fajny
Tapentadol solo - okropny
Według mnie.
Brałem tapentadol solo, znajdziecie w tym temacie opis.
Rejestracja: 2019
  • 1445 / 122 / 0

Z czym najlepiej połączyć tapentadol ? Majka oxy fent ?
Rejestracja: 2016
  • 838 / 146 / 0

Oxy i to chyba tylko i wyłącznie. Z czymkolwiek innym raczej sensu nie ma, może przy na prawdę niskiej tolerancji.
Rejestracja: 2012
  • 598 / 8 / 0

Jak jest z waleniem tego i.v? Nic na ten temat nie znalazłem, poza tym że w indiach ludzie to wala po kablach. Ale nie wiem nic na temat przerabiania i sensu tego, poza tym że przyswajalność doustna jest żałosna, tzn 32%. WIęc jak już wali się to z czymś co sie bierze i.v, to lepiej dorzucić to pompki niż jeść i tracić 2/3
Rejestracja: 2014
  • 308 / 15 / 0

@januszgarlacz
Kod: Zaznacz cały
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3664924/
Powyżej link do bardzo szczegółowo badania nt. przerabiania tapentadolu do iv i jego wciągania nosem. (po angielsku). Obszerny artykuł. Jest trochę mowa o technologii, wykorzystywanej do tego by nie można było przerabiać tych tabletek. O ile dobrze pamiętam, to jeśli nawet udałoby ci się to przerobić do IV to trwałoby to godzinę i jeszcze wydajność wynosiłaby dosłownie kilka procent podano liczbę bodajże 3,7%. Także o przerabianiu tapentadolu do i.v. możecie zapomnieć, i wielokrotnie potwierdzał już to DexPL.

Trochę szkoda, bo jestem ciekaw czy to ma coś w rodzaju wjazdu (oczywiście i tak wjazd majki zawsze będzie nr 1, ex aequo z opium p.o.).
Rejestracja: 2012
  • 598 / 8 / 0

Raz po duzej dawce w miksie z oxycodonem osiągnąłem zaskakująco psychodeliczny efekt. Tapentadol przyjąłem oczywiscie doustnie, wczesniej, a jak zaczął działać dorzuciłem oxy i.v, chyba 80mg. Mentalnie zbyt psychodelicznie nie było, ale wizualne zmiany bardzo wyrazne. Oczywiście nie były to wizuale typowe dla klasycznych psychodelikow, ani wyostrzenie barw, ale falowanie/oddychanie plus powtarzajace sie wzory przypominajace kilka polaczonych wirów pokrywały przez jakiś czas wszystkie powierzchnie. Z tego co pamiętam ten efekt wystąpił tak wyraznie tylko jeden raz i pozniej nie udało mi się go powtorzyć nawet z wyzszymi dawkami, sprobuje kiedys znowu bez tolerki.
Posty: 71 Strona 7 z 8
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 1600 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości