Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 10 / / 0

Siema, orientujecie się gdzie w Dresden można dostać hasz albo trawę? Z góry dzięki.
  • 1 / / 0

Siemanko mordeczki, jestem w okolicach hamburga, a konkretnie norderstedt, czy moglby ktoś pomóc z komedia? Pozdro!

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Były wiceprezes Wisły Kraków wśród zatrzymanych przez CBŚP. Chodzi o handel narkotykami

Kilkanaście osób - wśród nich były wiceprezes Wisły Kraków - zatrzymanych nad ranem przez Centralne Biuro Śledcze Policji. Śledztwo dotyczy handlu narkotykami.
  • 650 / 51 / 0

przecież wszędzie w Niemczech bardzo łatwo zakupić trawę/hasz a nawet coś więcej ;)

Polecam iść d dużego parku rozłożyć kocyk i czekać ;)

oni sami podchodzą z ofertą ;) tylko uważajcie na wyjebkę i cena może być wysoka ale potem poznacie kogoś przez kogoś i się ruszy
  • 1 / / 0

Dostanę w Berlinie 0.5g meth czy tylko po całym sprzedają? I jaka cena
  • 9 / / 0

Siemano może jest tu też ktoś z Berlina, kto mógłby ewentualnie mi pomóc. Wiem, że z zielenią w parkach od imigrantów nie ma większego problemu, orientuje się ktoś może jak to wygląda z energetykami??
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata