Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 10 / / 0

Siema, orientujecie się gdzie w Dresden można dostać hasz albo trawę? Z góry dzięki.
  • 1 / / 0

Siemanko mordeczki, jestem w okolicach hamburga, a konkretnie norderstedt, czy moglby ktoś pomóc z komedia? Pozdro!

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

USA. 5-latka zmarła z powodu zatrucia metamfetaminą. Wypiła skażoną wodę

Sophia w nocy była spragniona i napiła się ze znalezionej w domu butelki.
  • 810 / 85 / 0

przecież wszędzie w Niemczech bardzo łatwo zakupić trawę/hasz a nawet coś więcej ;)

Polecam iść d dużego parku rozłożyć kocyk i czekać ;)

oni sami podchodzą z ofertą ;) tylko uważajcie na wyjebkę i cena może być wysoka ale potem poznacie kogoś przez kogoś i się ruszy
  • 1 / / 0

Dostanę w Berlinie 0.5g meth czy tylko po całym sprzedają? I jaka cena
  • 9 / / 0

Siemano może jest tu też ktoś z Berlina, kto mógłby ewentualnie mi pomóc. Wiem, że z zielenią w parkach od imigrantów nie ma większego problemu, orientuje się ktoś może jak to wygląda z energetykami??
  • 147 / 28 / 0

Poszłam przy okazji wizyty w Berlinie do Gorlitzer park, jako "atrakcje turystyczną' chciałam kupić koks, od razu się udało, tylko szkoda, że ten koks z kokainą mało wspolnego miał. Bardziej to była nasza polska królowa Aneta. Tak czy inaczej poprosiłam tylko o połówkę bo nie miałam tak dużo gotówki, więc dużo nie straciłam, wyszlo,ze bardziej to była ciekawostka i doświadczenie dla mnie jak kupuje się dragi na ulicy i żeby już tego nigdy nie robić ;)
  • 68 / 12 / 0

21 czerwca 2019Rossana pisze:
Zdradzisz ile sobie życzyli ojro za :nos: ? Planuje wycieczkę w to miejsce, tylko właśnie bez kontaktów raczej na pewno będzie wyjebka...
  • 147 / 28 / 0

Właśnie wiesz co nawet nie powiem ci ile bo ciężko się było z nimi dogadać. Mówiłam im że mam 45 euro, bi więcej nie chciałam wydawać na wątpliwej jakości towar, bo czułam, że może być różnie z jakością i powiedziałabym, że dostałam jakąś połówkę. W ogóle cała sytuacja była bardzo dziwna, bo ale tak jak mówię, miałam atrakcje turystyczną i najdroższą fetę w życiu :P
  • 201 / 13 / 0

Chemnitz to przyjebane miasto czy tylko mi się wydaje? Mieszkam tu już 3 tydzień i mimo szwendania się po wszelkich parkach, przesiadtwaniu na skate parku i zagadywania młodych ciapakow nie mogę zmotac NIC DO JARANIA. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, tym bardziej w Niemczech, ile razy i gdzie bym tu nie był czarnuchy same zagadywaly czy coś trzeba, a tu latam i nic. Muszę kurwa jeździć te 100+km do Lipska czy jestem dzbanem i przeoczyłem jakies oczywiste miejsce?
  • 43 / 2 / 0

23 czerwca 2019Rossana pisze:
Właśnie wiesz co nawet nie powiem ci ile bo ciężko się było z nimi dogadać. Mówiłam im że mam 45 euro, bi więcej nie chciałam wydawać na wątpliwej jakości towar, bo czułam, że może być różnie z jakością i powiedziałabym, że dostałam jakąś połówkę. W ogóle cała sytuacja była bardzo dziwna, bo ale tak jak mówię, miałam atrakcje turystyczną i najdroższą fetę w życiu :P
Regularnie tam chodzę do parku i generalnie to białe tam kupuję po 20€ za gram, ale jak jest mój ziomuś to mi załatwi za 10 (też jeden z tych czarnych)
Tam raczej dostaniesz średniej jakości zioło, a białe to takie 50% może działania polskiej amfy.
Czasami lepiej przechadzać się z U-bahn Schlesisches Tor i iść w kierunku Warschauer z 5 minut, odbić w prawo, prosta droga do parku, wiele restauracji i dilerów w bramach albo na ławkach. U nich czasami można dostać coś lepszego, jeżeli nie pracują dla tych z parku. Zależy też jak się dogadasz, jak się ładnie poprosi (wiem jak to brzmi :D), to czasami idą na układy.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany brownem, to radzę w tym parku nie kupować. Caly gram wypaliłam w szalecie (ja palę mniej niż 1/4 zazwyczaj) i gówno
Jeżeli szukacie czegoś innego niż zioło, MDMA, speed czy LSD to najlepiej się zakręcić na Kottbusser Tor (raz spotkałam tam Christiane F lol) albo Weinmeisterstr. (U-bahn oczywiście)
To tyle z mojej wiedzy na temat Berlina, bo bardziej się nie zagłębiałam, dopiero zaczynam tam życie.

Co do Dortmundu- Stadtgarten to raj dla fanów opio- kupisz wszystko od hery do metadonu (tylko kody nie ma, tu jest na receptę i baaaardzo o nią trudno)
A w Nordstadt można spokojnie kupić dobre zioło :liść:
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata