Niemcy

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

29 sierpnia 2018Szuuuuuuu pisze:
Ja jestem z berlina jak cos. Mieszkam nidaleko kotti
Siema, możesz się odezwać na priv?
Ja nie mogę napisać :D
  • 6 / / 0

Ktos w Dusseldorfie?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

„Podpalił kanister z benzyną próbując spalić rośliny”

Po tym jak do policjantów w Nowym Tomyślu dotarły informacje o miejscu, gdzie może znajdować się nielegalna plantacja marihuany funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. ...
  • 1 / / 0

Ktoś Korbach okolice?
  • 4 / / 0

Południe Niemiec to tragedia , wybrałem się w bambergu na miasto . Zaczepiłem chyba z 7/8 osób , Niemców , ciemnych , murzynów i nic. Nie palą i nie mają :/ ponawiam pytanie jak nie bamberg to gdzie tutaj w okolicy tak do 100km ? Zna ktoś jakieś przyjazne miasto ? :) Pozdr.
Użytkownik nieaktywny
  • 51 / 3 / 0

Ja bym szukał przy hotelach robotniczych szczególnie gdzie jest dużo Polaków. Może wyglądaj mniej jak tajniak to pomoże xd
  • 4 / / 0

Tak źle z ryjcem chyba nie jest xd , jadę jutro między Paderborn a Kassel może tam coś mi się uda . A jak nie to w poniedziałek będę w Oldenburgu , już całkiem północ to mam nadzieję ehh . Nie mogę niestety do Holandii podjechać a tak blisko :(
  • 263 / 9 / 17

Jest ktoś z Wuppertalu? Lub okolic?

Nudzi mi się samej testowanie tutejszych smakołyków :liść: :bongo: :amfa: :lsd: :grzybki:
A walentynki idą :korposzczur: :* %-D
  • 18 / / 0

Berlin zaskakuje i nie wiem jak trzeba wyglądać żeby wyjść na miasto w wieku 20-40 lat i nie być zaczepiany co chwilę przez czarnuchów. To nie ty szukasz dilera tylko on szuka ciebie :D z miejsc mogę polecić wyjść w weekend wieczorem hm? Gdziekolwiek? Napewno parki wręcz czarni nie mieszczą się w nich xd raz jak z kebsa z kumplem wracałem to już chcieliśmy przejść na drugą stronę bo co 5 metrów odpowiadać że nie chcesz niczego kupić? Napewno warschauer straße w weekend. Jeden czarny stoi zawsze w tym samym miejscu w wejsfiu do s bahna lub u bahna już nie pamiętam.
Z miejsc które mogę polecić to pojedźcie na ostbahnhof wysiadanie z eSki i nie pamiętam które wyjście ale gdy wyjdsiefie trzeba przejść przez ulicę idąc najpierw do ulicy po ziemi gdzie rosną drzewa przechofsidi przez ulicę i będzie wioska murzynów :D jest drewniana brama gdzie grają koncerty ponoć ale ogólnie wchodzicie na takie Ala hipisowskie pole gdzie są drewniane domki na bramie dajecie czarnemu 1€ wejściówki i odrazu po prawej zawoła was czarny wchodzicie jak do znajomych czarni siedzą grają w piłkarzyki palą blanty bawią się częstują tymi blantami i z rzeczy które w tym miejscu możesz kupić to: trawa( całkiem dobra lepsza od pierwszego lepszego na ulicy) koks pixy(15€ i jeszcze mnie klepał że good price drogo w chuj ale nie mogę o tych różowych punisherach powiedzieć złego słowa) MDMA (50€). Pozniej kupione od jakiegoś turasa za 10€ na warschauer straße pixy nie były takiej jakości. Chyba też na tej ulicy ( nie pamiętam punisherach wjechały) gość około 40 zblazowany z w chuj niskim głosem pytał się czy chce crack i widać było że gość nie z pierwszej łapanki i testuje co ma ale poszedłem swoją drogą w klub gdzie polecam pierwszy po prawej jak zejdziemy z warschauer straße muzyka idealna pod pixy :D
Pytanie do dłużej siedzących w Berlinie, jest sens brać crack od kogoś z ulicy nawet tak przekonująco wyglądającej? Bo koks z pod mostu na wyżej omawianej ulicy odradzam :) szkoda waszych pieniędzy
  • 1 / / 0

04 stycznia 2019kifek pisze:
Witam. Ktoś może wie jak z legalnością 1p LSD / ald 52 ? Wiem że jeszcze pod koniec 2017 był luzik, bo kolega zamawiał, a jak wygląda to teraz, orientuje się ktoś? Ewentualnie co ciekawego z RC dostępne?

Ps. Jeśli ktoś z Monachium lub okolic z chęcią się zapoznam, pogadam, porobie coś ciekawego :) .
Podbij na pw, jaki rejon bo też jestem z okolic
  • 2 / / 0

01 lutego 2019xRony pisze:
04 stycznia 2019kifek pisze:
Witam. Ktoś może wie jak z legalnością 1p LSD / ald 52 ? Wiem że jeszcze pod koniec 2017 był luzik, bo kolega zamawiał, a jak wygląda to teraz, orientuje się ktoś? Ewentualnie co ciekawego z RC dostępne?

Ps. Jeśli ktoś z Monachium lub okolic z chęcią się zapoznam, pogadam, porobie coś ciekawego :) .
Podbij na pw, jaki rejon bo też jestem z okolic
Witam ja jestem z Monachium dopiero tutaj 3 tydzien i nic nie moge ogarnac
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata