Amfetamina - Jak wciągać, sztuka wciągania amfetaminy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 260 Strona 25 z 26
Rejestracja: 2020
  • 16 / 1 / 0

@UltraViolence wirusy nie żyją długo poza organizmem. HCV jest chyba nawet jednym z tych krócej żyjących, więc biorąc pod uwagę także fakt, że wirusy ogólnie wolą twarde powierzchnie (banknot taką nie jest), ryzyko zarażenia zmniejsza się, szczególnie po odczekaniu jakiegoś tam okresu. Taki okres trwać może od paru dni do około tygodnia; wtedy w większości przypadków (niezawsze) banknot powinien być bezpieczny. Najbardziej bałbym się bezpośredniego dzielenia się w wiadomo jakim celu. Zresztą, ile razy w życiu wymacałeś gotówkę przed włożeniem do portfela a później np. dotykałeś twarzy? %-D Mimo to zgadzam się z tobą co do niesterylności banknotów, i fakt faktem nigdy nie wiadomo kto co z nim robił, gdzie był, co na nim jest. Może jakimś niefartem natrafimy na dychę w którą wysmarkał się żul spod biedronki? Nie chcę też żeby ktoś uważał mój post za uzasadnienie korzystania z banknotów ale chciałem jednak dorzucić swoje dwa grosze w celu – moim zdaniem – lepszego doinformowania.
02 stycznia 2021UltraViolence pisze:
Zużytą strzykawkę (oczywiście bez wymieniania igły), którą znalazłeś na dworcowej ziemi, ale wyglądała na świeżą, więc postanowiłeś ją przygarnąć i przechomikować kilka miesięcy też byś użył? To ten sam kaliber. Banknot jest nawet gorszy, bo przechodzi przez więcej par rąk.
Z tym porównaniem się jednak kompletnie nie zgodzę. Po kilku miesiącach banknot można pewnie zjeść i nic by się nie stało. Chyba że przetrzymywany był w specjalnych laboratoryjnych warunkach zapewniających wirusom długie i optymalne życie.
Rejestracja: 2020
  • 108 / 11 / 0

Po co od razu kupować szklane rurki jak zwykła sztywna karteczka wystarczy?
Patent na darmową zwijke w 3city - idziemy do biletomatu SKM i tam kupujemy bilet za 0.00zł dla dziecka do lat 3. Trzeba wybrać opcję "więcej zniżek" czy coś takiego i zwijunia nam wypada, problemem jest tylko to że do tego okienka wiele osób łapy wkłada, ale napewno to czystsze niż walenie z dychy. Albo karteczke z domu bierzemy. Albo słomke.

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Psy służbowe Straży Granicznej ujawniły w ubiegłym roku setki kilogramów narkotyków i broń

W ubiegłym roku psy służbowe Straży Granicznej doprowadziły do ujawnienia m.in. ok. 300 kg marihuany, 10 kg amfetaminy i ponad 600 tabletek esctasy – poinformowała ppor. Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej. Znalazły też broń i ponad 3 tys. sztuk amunicji.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1482 / 219 / 0

niepotrzebne też wydaje mi się robienie przekątnej stołu, chyba że jest atmosfera i robi się to dla tzw łacha, a ilość prochu i tak się nie zmienia......... bo taka metrowa krecha to chyba z grama fety..
Rejestracja: 2020
  • 108 / 11 / 0

^UP to słabe jest strasznie, lepiej już robić kilka mniejszych i walić z odstępem kilkuminutowym.

Co do techniki to po kresce w nosie robi się taki glut, polecam go trzymać w nosie tak długo aż feta się wchłonie - jak spływa do gardła to lekko wydmuchać, jak wylatuje z nosa to lekko wciągnąć. Potem tego gluta ściągnąć i połknąć, jak ma smak "elektryczny" to znaczy że jest w nim jeszcze troche fety i następnym razem dłużej trzymać w nosie, jak tylko gorzki to same wypełniacze zostały.
Rejestracja: 2016
  • 136 / 35 / 0

@UltraViolence Z tym, że to niemożliwe, aby po kilku miesiącach jakikolwiek wirus żył na banknocie. Who cares, nic co ludzkie nie jest mi obce %-D
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Ja zawsze robię tak, że biorę temat, dwie karty (w tym kozacka karta miejska z mojego miasta) i wyciągam telefon jako blat. Szkiełko od telefonu jest szklane więc kruszy się elegancko i temat się nie marnuje, na zwije najlepiej znaleźć kawałek papieru zwykłego, paragon cokolwiek takiego, byleby nie banknot bo są one dotykane częściej niż penis dojrzewającego nastolatka. Krusze na pył fetkę, zbieram wszystko dwoma kartami, układam sobie sniffka imo lepiej dłuższy i cieńszy i wtedy zatykam jedną dziurkę a do drugiej wkładam głęboko zwije do nocha (serio głęboko) i wyczuwam zwiją gdzie się zaczyna kanał prowadzący do gardła, mniej więcej na tej granicy rozpoczęcia kanału trzymam zwije w jego kierunek i ciągnę pół sniffka powoli ciągnąc tak, aby temat nie wleciał za daleko (jak czujesz w gardle to natychmiast wciągaj lżej, bo ci spłynie wszystko i zmarnuje się cześć tematu), no i później to samo z drugą połową na drugą dziurkę.
Jeszcze z rytuałów wciągania to jak z dwoma ziomkami byłem w ciagu mefedronowym to mieliśmy kółko wzajemnego narciarstwa i za każdym razem przed szczurem trzymaliśmy sobie nawzajem włosy i mówiliśmy „smacznego”, cóż to była za niesamowita więź i troska, prawda?
Rejestracja: 2021
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 25 / 0

Jeśli taki banknot odkazimy spirytusem retyfikowanym to coś to zmieni w temacie zarażenia HCV i innymi wirusami?
Rejestracja: 2020
  • 49 / 13 / 0

A nie lepiej zamiast sie pierdolic w takie rzeczy kupic fifke za 50gr?
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0

23 stycznia 2021vzpe pisze:
Jeśli taki banknot odkazimy spirytusem retyfikowanym to coś to zmieni w temacie zarażenia HCV i innymi wirusami?
Zdaje mi się, że to nie jest warte zachodu.
Poza tym, pieniądze mają na sobie mnóstwo przeróżnego świństwa i alkohol nie odkazi wszystkiego. Więc mimo wszystko polecam kupić sobie opakowanie słomek za bezcen i odcinać po kawałeczku kiedy będzie potrzeba. Mi jedno starcza na jakiś rok, a nie próżnuję i znajomi podbierają. %-D

Oczywiście jeśli już nie możesz się powstrzymać przed wciąganiem z dyszki to lepiej ją przetrzyj xD
Rejestracja: 2021
  • 7 / / 0

Trzy mniejsze najczęściej na telefonie kruszone kartą z MC na szybko
Posty: 260 Strona 25 z 26
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Downersonly i 5 gości