Poradnia leczenia bólu

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 25 / / 0

Wielki dzięki,mysle ze z tym moklo bedzie szybciej wydajniej,fajniej,bardziej bezbolesnie,i antydepresyjnie po odstawce,co myslicie

To nie jest pytanie dotyczące tego wątku! Nie wiem, kto zaakceptował Twojego posta w tym temacie, ale jeśli chcesz rozmawiac o detoxie to zapraszam do innego tematu / działu. Tematy o odstawieniu mają w nazwie formułkę [nazwa substancji] - odstawienie. Tak więc nie chce tu widziec odpowiedzi na temat "jak odstawic", bo będą warny. Tu rozmawiamy o poradniach leczenia bólu i o leczeniu bólu. Pozdrawiam serdecznie - v.
  • 1457 / 108 / 0

Taka ćwiara, to gówno warta. Jeśli jest w niej hery 15%, to cud. 15% z 250mg wychodzi 37,5mg.
Znacznie lepiej przerobić MST - ka, przy wydajności 80% ma się z jednej tabletki 100 - miligramowej 80mg prawie idealnie czystej hery. I co tu porównywać? Ja wchodzę raz na miesiąc do lekarza, teraz do mojego rejonowego, bo dostałem papier, aby rejonowy - pierwszego kontaktu - wypisywał mi recepty na majkę, i nigdzie nie muszę ganiać. Wystarczy sodka, bezwodnik, MST - ki, troszkę pracy i jeden strzał, konkretny, a nie żałosna ćwiara, kosztuje mnie niecałe 32 grosze.
Nie muszę zadawać się z jakimiś pojebanymi dilami, kręcić sie w tym zjebanym światku. Nie ma sytuacji, że brakuje towaru, nie muszę czekać z gilem do pasa, aż przyjdzie nowy transport z Afganistanu.
Glinom nie wystawiam się na widok, mam święty spokój.
Tak więc to, co piszecie, slesh i BuddahLova, to głupoty.

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

Naukowcy: alkohol w małych dawkach poprawia pracę mózgu na starość

Przybywa dowodów na związek między regularnym, acz umiarkowanym piciem alkoholu a lepszymi funkcjami kognitywnymi osób w średnim wieku i starszych.
  • 1659 / 213 / 0

stary dziad pisze:
Taka ćwiara, to gówno warta. Jeśli jest w niej hery 15%, to cud. 15% z 250mg wychodzi 37,5mg.
Znacznie lepiej przerobić MST - ka, przy wydajności 80% ma się z jednej tabletki 100 - miligramowej 80mg prawie idealnie czystej hery. I
Tak więc to, co piszecie, slesh i BuddahLova, to głupoty.
Nie kłam. Szanuję cię za wiedzę, ale heroiny tam nie ma 80%. Więcej jest 3-MAM i 6-MAM.
  • 173 / 10 / 0

Znacie jakąś dobrą poradnię w Warszawie gdzie jest dobry lekarz? Najlepiej specjalizujący się w bólach kostnych pooperacyjnych i taki który nie reaguje na słowo "morfina" jak na wzywanie samego Szatana.
Chcę takiego któremu będę mogła mówić wszystko co mi dolega i co biorę, każdy rodzinny patrzy na mnie jak na przestępcę mimo, że nic nie zmyślam i naprawdę mam bardzo duży problem. Moja obecna w PLB jest bardzo spoko i widać że jej zależy na pacjentach ale co z tego skoro boję się jej wspomnieć o morfinie albo że muszę brać zolpidem niemal codziennie bo nie mogę spać po tej jebanej buprze. Chęci ma dobre ale mi nic dobrego z tego nie wychodzi...
  • 538 / 101 / 0

Jestem po poważnym złamaniu prawej ręki. Miałem oprację gdzie lekarz zrąbał sprawę i zaszył mi kawałki kości w ręce które powodują czasem Olbrzymi ból na który pomaga mi tylko oksykodon doraźnie. Do tychczas kołowałem go na lewo bo nie chciałem się użerać z nfz'tem ale wyczerpały mi się środki finansowe i muszę się udac do takiej poradni. Kolejną operację O ironio mam wyznaczoną za .... 8 lat. Posiadam wielką księgę dokumentującą cała historię mojego złamania operacji i powikłań. Czy mam szanse żeby legalnie dostać tam lek dzięki któremu moge normalnie funkcjonować ?? Bez tego jestem niezdolny do pracy. II Grupy mi nie dali w konsekwencji czego mogę wgl skończyć na ulicy. Czy w takiej poradni mi pomogą ? czy zostanę potraktowany jak śmieć i będe musiał tam im sceny jakieś robić ??
  • 523 / 40 / 0

Jeśli masz papiery to nie będzie przeszkód zeby dostac oxy tylko najlepiej weź ze sobą paczke po nich z jakąś normalna dawka bo jak zobaczą 80mg to już będzie podejrzenie jakies .choć może być też taka sytuacja ze jeśli nie masz w papierach zadnego leczenia przeciwbolowego to startujesz od DHC albo bupry ale jak dostaniesz któryś z tych lekow przychodzisz i mówisz że źle się czujesz po tym czy tamtym najlepiej cos z ulotki powiedzieć i dadzą w końcu oxy .zależy też ile masz lat bo jednak na to patrzą
  • 51 / 6 / 0

Witam, mam skierowanie do poradni leczenia bolo że względu na kręgosłup. Dostałem je od rodzinnego że względu na bóle kręgosłupa, tyle że nie mam żadnych papierów ( nie miałem żadnego wypadku, operacji itp.). Od tego lekarza dostaje DHC 60 mg od około pół roku, z nie chęcią wypisuje stąd też to skierowanie. Więc co mogę zrobić, powiedzieć, żeby zwiększyć szanse na to, żeby lekarz z poradni wypisał mi oxy cokolwiek silniejszego od DHC.
Co do choroby to mam dosyc silne skrzywienie kręgosłupa i ciężka pracę fizyczna co = silny ból.
  • 538 / 101 / 0

Nie wiem jak tą moją sytuację opisałem rodzinnemu to na lajcie wypisał skerowanie i dodatowo pakę Oxydoloru ale 10mg więc miałem moze na 4 fazy. Trzymam to teraz + wszystkie papiery i idę do tej poradni tylko się zastanawiam czy na pierwszej wizycie juz gadac ze te 10 to za mało i potrzebuje 20 ( wiadomo że od razu z 80 nie wyskoczę ) czy wstrzymac się i za cel na razie obrać se dostanie znowu paki 10 a dopiero potem zacząć prośby o większe dawki na kolejnych wizytach. Ogólnie przesłanie jest takie że przez te 1.5 roku wszyscy lekarze na potęge przypisywali mi tramal który mi mózg zarówno jak i organizm zniszczył. Sam z siebie się przezucilem się na oxy niskie dawki i zmienił się komfort zycia o 180 stopni. Rodzinny nawet z tym nie dyskutował ale wiedział też że to jednorazowa akcja bo w koncu daje tez skierowanie do tej poradni. A czy tutaj sie na to zgodzą ? Papiery na to że rękę już lecze 1.5 roku mam. Ponad to mam papiery wykazujące że to się wgl nie goi a wrecz pogarasza do czasu operacji a ta jest wyznaczona na 2028 ^^ co w tej sytuacji paradoksalnie jest plusem.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata