Gałka muszkatołowa - wątek ogólny

Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 39 / 6 / 0

Czy nabicie starkowanej gałki muszkatołowej w dzide i spalenie tego w butli ma jakikolwiek sens ?
  • 39 / 6 / 0

Moja ciekawość przejęła dowodzenie, pierwszą butle zapaliłem, w celu zapoznania się z rodzajem dymu, ku mojemu zdziwieniu był bardzo znośny.
Drugi buch był pełnoprawny z 2 litrowej butelki, nie kaszlałem nawet, dużo dymu.
Pierwsze co poczułem jakoś w ciągu 5 minut to delikatna sedacja i więcej energi, reszta na granicy placebo. - 2 dzidy

Resztę gałki spożyłem, tarkując ją na tarce i popijając wodą - 4/5 gałki. Wsiadłem na rower i pojechałem na browar, okazało się, że na miejscu oprócz tego jest jeszcze klefedron i mj, także znacznie zagłuszyły jakiekolwiek działanie gałki. Możliwe również że, spożyłem za mało. Mimo to wydaje mi się, że podkład z gałki poniekąd zadziałał.

Wnioski: średnio warto.

Medyczna marihuana – co lekarz POZ powinien o niej wiedzieć

O właściwościach medycznej marihuany, możliwościach terapeutycznych jej zastosowania oraz odpowiedzialności lekarza z lek. med. Albertem Jeznachem z Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu w Warszawie rozmawia Agnieszka Fedorczyk.

Posiadał narkotyki - policjant wskoczył mu do auta

Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, a następnie zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 750 gramów środków psychoaktywnych. Badanie testerem narkotykowym wykazało, iż zabezpieczone środki to marihuana i mefedron. Na wniosek prokuratora, sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.
  • 29 / 1 / 0

Dla mnie lipa ten stan. Wczoraj o 22 wziąłem 2 starte galki. Budziłem się w nocy wzialem alprox i dwa chliropotikseny i niewiem czy od leków jestem taki zamulony czy od gałki. Miałem się przygotować do pracy a jestem w takim stanie że nie mogę chodzić nawet.
  • 199 / 6 / 0

Jadlem galke dwa razy, pierwszym razem zjadlem 2,5 orzecha a drugim razem 3.5. Efekty? Nie xaiwazylem zadnych. Jutro robie oatatnia finalna probe z 6 orzechow. Ale poza tym w planach jest DXM. Jakies rady dotyczace tego miksu?
  • 166 / 27 / 1

Powiem tak brałem gałkę 6 lat jest w chuuj mocny psychodelik brałem DXM benzydaminę mocne sorty mj. gałka chuć chujowa w smaku podbija nieźle kodeinę ale znosi działanie psychodeliczne niestety.
  • 1566 / 391 / 0

23 lutego 2021StanislawZoneLol pisze:
Jadlem galke dwa razy, pierwszym razem zjadlem 2,5 orzecha a drugim razem 3.5. Efekty? Nie xaiwazylem zadnych. Jutro robie oatatnia finalna probe z 6 orzechow. Ale poza tym w planach jest DXM. Jakies rady dotyczace tego miksu?
DXM zjeść jak gałka zacznie wchodzić, 4-6h?

I nie trzeba dużo dexa, 300-450mg, na gałę wjeżdża w kurwę jak Mamed.
  • 742 / 215 / 0

Ej, chłopaki, teraz jakieś dobre sorty są, jak z 2013 roku?
  • 699 / 65 / 0

Gałkowe cevy potrafią czasem zaskoczyć.
A mix galka DXM choc moze brzmieć chujowo jest imo jednym z lepszych,oczywiście jeśli jesteś z tych osob które dobrze reagują na galke.
  • 321 / 33 / 16

Trip po gałce trwał 3 dni.
Zachowywałem się jak debil, pytałem znajomego czy chce umrzeć i czy boi się śmierci xD
Bóle brzucha, lekkie wizuale przed snem, IQ = IQ - 20
Wróć do „Gałka muszkatołowa”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata