Metamfetamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 54 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2011
  • 2702 / 492 / 0

No i od razu lepiej wiedząc o co konkretnie chodzi.
Odnośnie połączenia meth z MDMA nie jestem w stanie się wypowiedzieć (osobiście bym odpuścił, metamfetamina jest wystarczająco silna), natomiast jeśli chodzi o palenie raczej na fazie bym sobie darował - przy dobrej mecie nie ma szans żeby zioło się przebiło i zmarnujesz tylko towar. Z drugiej strony jeśli jednak się przebije może przekierować fazę na paranoiczne, schizogenne tory, które do najprzyjemniejszych (i najbezpieczniejszych) nie należą. Jeśli już to jarałbym tylko na zejściu, ale też nie przesadzał z ilościami, bo tu też może wystąpić efekt taki jak powyżej.

Jeśli chodzi o dawki meth, zakładając oczywiście, że masz czysty towar (co jest wątpliwe jeśli stołujesz się na ulicy) wygląda to tak jak w tabeli z prawej strony na https://psychonautwiki.org/wiki/Methamphetamine
Masz podzielone na metody konsumpcji (kolejno: palona, podana oralnie, wciągana, podawana dożylnie).

ZX

Rejestracja: 2018
  • 1147 / 367 / 0

Dla nie wprawionych mocno cpunów, tj jak nie jedziesz od miesięcy dzień w dzień na mecie i ziole, to taki miks jest wysoko ryzykowny. Zioło siada na serce jak się nie pali w ciągu choć często siada zawsze i po takim buchu zioła możesz mieć puls 160 i nie za kazdym razem wiec trudno przewidziec. Jak do tego dorzucisz metę to dostaniesz pulsu 220 i zawału serca albo mózg umrze z niedotlenienia. Już nie mówiąc co by było jakbyś pigułe do tego zarzucił.
Niby jest mit, że zioło nie zabija, ale w miksach z mocnymi stimami już owszem jak najbardziej.
Tabele miksow masz na tripsit.me na samym dole. Z tym, ze to nie jest dokladnie opisane i generalnie najbezpieczniejsze interakcje sa z koleczkiem i strzalka w dol, choc tak na prawde kazdy miks jest o wiele bardziej niebezpieczny nawet jak jest koleczko moze cie mocno poryc do konca zycia, wiec lepiej nie miksuj, w ogole roznorodnosc tych substancji przeraza, nawet jakbyscie to brali w odstepach miesiecznych to was takie rzeczy poryja ze bedziedzie zombie. I dopamina, serotonina i kannabinoidy i pewnie jeszcze do tego alkohol to bedzie totalna masakra. Moze ograniczcie sie do samego ziola.

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

KęKę już 6 lat w abstynencji: „Bez alkoholu i narkotyków bywało różnie”

„Nigdy jednak nie miałem wątpliwości że zaprzestanie picia było słuszną decyzją”.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 43 / 1 / 0

Jakieś doświadczenie? Moja koleżanka wali kryształ pali go następnie wali wódę normalnie mija jakieś pół godziny i bania taka że nie da się wytrzymać z nią, ja nie mieszam meth kryształu z żadnym alkoholem, albo jedno albo drugie,
Rejestracja: 2021
  • 34 / 1 / 0

Więc według was który mix meth jest najbezpieczniejsze? Czy może wogole lepiej jej z niczym nie łączyć?
Posty: 54 Strona 6 z 6
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2261 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Anett818, Malacicha i 2 gości