Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 204 • Strona 21 z 21
  • 33 / 17 / 0
Awatar użytkownika

Temat odrazu z buta kojarzy mi się z mitem - " NIE WOLNO ŁĄCZYĆ PROCHÓW Z alko DZIECKO BO BĘDZIE KUKU" ch....j a nie kuku. Napiszę szybko i na temat a więc narkomania to progres. Jakaś świeża ciapa, która rzuci się na alko z prochami, owszem może wykorkować ale progresanci w żadnym wypadku no chyba, że przygotują sobie celową śmierć na talerzu. I ot co. Tyle w temacie 😉ps; dziękuję P. Moderatorze za akceptację moich wypocin. Wielkie Pozdrawiam 🧸.alexa.
***more is less'less is more*"
  • 33 / / 0

Znajomy mojego ojca tyrał na budowie i plecy go bolały od roboty. Brał więc tabletki przeciwbólowe i do tego popijał najtańsze wino ze sklepu i przez to załatwił sobie trzustkę. Teraz nie może ani pić alkoholu ani jeść nic tłustego. Ogólnie musi trzymać dietę do końca życia.
Uwaga! Użytkownik Epicaro nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 194 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Wódka i garść alpry- 2 dni snu, 3 wory fety opróżnione, z 3400 na koncie 210 zł... plus kupione i zużyte insulinówki. Śladów nie mam po iniekcjach. Ale dużo Acataru i kalium w kuchni...
  • 1661 / 243 / 0
Awatar użytkownika

To zależy czy leki popijane alkoholem czy brane jeszcze podczas działania alkoholu. I też zależy czy z premedytacją dla fazy łącznej, typu najpopularniejsze piwo i benzo, czy leki które i tak się zażywa leczniczo a alkoholu nie odmawia się sobie poza programem. Najbardziej chodzi chyba o grożby skoków ciśnienia, czy innego tętna a długofalowe miksy to bardziej obciążają organizm na dłuższą metę.
Należy się zmieniać by jakim jest się pozostać
Aby zostać trzeba problemom sprostać
Ciągle się zmieniam tą samą mam postać
ODPOWIEDZ
Posty: 204 • Strona 21 z 21
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.