Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 7 / / 0

Ja nie polecam escitalopramu z alkoholem. Dwa drinki wypiłem raz i lęki sie nasiliły jak działanie alko ustąpiło. Pozatym kac nieprzyjemny
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 843 / 0

Ja nigdy nie jestem za łączeniem klonazepamu z alkoholem.Kiedyś na festynie wypiłem parę kielonow wódki i do tego 4 mg klona to tak mnie zajebało, że jak jadłem hamburgera to spałem :ziew:
Ale jedno - dwa piwka do klona komponuje się idealnie. :psycho:

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
  • 12 / 4 / 0

@ledzeppelin2
Odnośnie łączenia pyralginy z alko.
Leku tego nie powinno się stosować w połączeniu z alkoholem, gdyż pojawia się ryzyko niewydolności wątroby lub jej ciężkiego uszkodzenia. Trzeba wybrać, albo leczenie albo konsumpcja alkoholu.
Wiadomo, jednorazowe połączenie krzywdy nie powinno zrobić. Ale raczej należy unikać takiego połączenia.
  • 994 / 105 / 3

Tisercin z alkoholem- nie polecam
Chloroprotiksen z alkoholem- w ogóle nie polecam
baclofen z alkoholem z umiarem niby można ale znaj wtedy umiar.

Ogólnie ćpaku młody jak bierzesz leki nie chlej jak chlejesz nie bierz leków.
  • 25 / 2 / 0

Ktoś ma jakieś info odnośnie sotalolu z alko? Mam problemy z arytmią (WPW, preekscytacja), odkąd ćpię sotalol wszystko się uspokoiło, ale jako walczący z problemem, ale niestety jednak alkus, czasem się powstrzymać nie mogę...
  • 31 / 1 / 0

Ja jedząc esci + prega ograniczyłem alko - albo prega albo alko moim zdaniem, bo wzmacnia działanie alkoholu i wypijając 2 piwa czułem się jak po 4.. Co do esci nie zauważyłem różnicy
  • 177 / 18 / 0

Zawsze podchodziły dwie piątki relanium i czteropak żywca.
  • 677 / 149 / 0

polecam
  • 41 / 5 / 0

Mój alkoholizm i branie leków przeciwbólowych doprowadził do pęknięcia wrzodów jakieś 4 lata temu. 2 lata temu miałem zapalenie otrzewnej i dwunastnicy, od tamtej pory nie piję wcale
  • 1145 / 131 / 0

ja od siebie polecam alprazolam/clonazepam/Bromazepam z małymi ilościami alkoholu dla kogoś bez tolerki to będzie 1-2 piwa maksymalnie do 0.5-1mg leku.

Dla bardziej wprawionych alkusów co chcą sobie podbić działanie alko mysle ze do 1mg spokojnie wystarczy i fazka będzie lepsza
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata