Alkohol i leki - łączenie.

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 2510 / 129 / 0

Ryzykować pod jakim względem ? Jeśli chodzi o przedawkowanie to raczej nic ci nie będzie , ale jak bierzesz nootropy to picie alko kasuje kurację .
  • 9 / / 0

08 listopada 2018Syropik pisze:
To w końcu można pić alkohol na małych dawkach olanzapiny, czy nie, bo już sie pogubiłam %-D ?
Możesz, ale nie przesadzaj z ilością browarów - wódki nie tykaj :old:

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Szwajcarscy aptekarze chcą handlować marihuaną

Ich stowarzyszenie wydało oświadczenie, w którym wyraża poparcie dla dekryminalizacji i legalizacji handlu marihuaną - zarówno spożywaną w celach medycznych, jak i rekreacyjnych.
  • 231 / 14 / 0

Cztery browary stykną %-D ?
  • 35 / 3 / 0

Dwa piwa - zobaczysz jak Ci będzie. Cztery to już może być kolorowo ;)
  • 14 / 1 / 0

O co chodzi z łykaniem rutinoscorbinów przed alkoholizacją?
  • 1336 / 144 / 0

To zapewne jakiś zart. Jestes najebany i ktoś ci mowi- jesteś niewyraźny weź rutinoscorbin.
  • 14 / 1 / 0

Maykel85 pisze:
To zapewne jakiś zart. Jestes najebany i ktoś ci mowi- jesteś niewyraźny weź rutinoscorbin.
To nie jest żart, widziałem jak ludzie to lykali przed wyruszeniem na impreze jak pytałem po co to jedni mówili żeby lepiej kleplo (?) a drudzy żeby nie mieć kaca , nie wiem jaki wpływa mogłaby mieć na to wit c czy jakakolwiek inna zawartość Rutinoscorbinu ale zaintrygowało mnie to czy po prostu bez niewiedzy jak to naprawdę działa łykają to bo gdzie tak usłyszeli, tak czy inaczej ciekawi mnie jak to działa i czy w ogóle, a to dość powszechny proceder w moich okolicach łykanie tego przed chlaniem
  • 4938 / 171 / 8

09 listopada 2018zxcvbnm9 pisze:
O co chodzi z łykaniem rutinoscorbinów przed alkoholizacją?
alkohol podnosi stres oksydacyjny, a Rutinoscorbin to kwas L-askorbinowy i rutyna - oba to antyoksydanty. Widać ocb? Cały trik to uzupełnianie antyoksydantów w miarę picia, czyli raz drink, raz witamina C.
  • 1336 / 144 / 0

Tej rutyny i witaminy C w tym rutinoscorbinie to tyle, ze niczego nie zmieni czy się to wezmie przed, w trakcie czy po piciu ;-) .
  • 47 / 5 / 0

Cześć alko+Ranitydyna coś wzmacnia działanie alko?
Jeżeli ktoś brał proszę o odpowiedź chodzi mi głównie o lepsza euforie,najebke.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata