Najgorsza rzecz jaką zrobiliście pod wpływem

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 201 / 21 / 0

Biegałam wokół bloku znajomej w samej bieliźnie, w środku nocy. I była straż miejska %-D
Jak sobie przypomnę więcej grubszych akcji, to dopiszę.
  • 7241 / 705 / 0

Najebałem się benzosami i chodziłem po mieście jak pijany.Zniszczyłem telefon.Spadłem ze schodów i się cały poobijałem.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Wiewiórka pod wpływem narkotyków. Nietypowe odkrycie w mieszkaniu

Policjanci w stanie Alabama (USA) w poniedziałek przeprowadzali rewizję jednego z mieszkań. Podczas przeszukania odkryli, że lokator trzymał w klatce wiewiórkę, którą karmił metamfetaminą.
  • 158 / 31 / 0

Wyruchalem rok młodszą siostrę mojej żony..
Wszystkiemu winne jest jebane MDMA mieszane z winiaczem %-D
  • 403 / 65 / 0

Nasralem do kibla do ktorego nie mozna bylo srac bo sie zapychal i udawalem ze to nie ja
  • 17 / 3 / 0

poszłam do weterynarza po benzydaminie. to był mój pierwszy narkotyk w zyciu więc nie za bardzo wiedziałam czego się spodziewać, a ze dawka była mała, to podejrzewałam, ze moze nawet nie podziałać w ogóle. cóz - podziałało bardzo konkretnie. najgorszy ze wszystkiego był chyba brak pamięci krótkotrwałej, za grosz nie szło się ze mną dogadać. do dziś jest mi głupio jak widzę tę panią weterynarz, która nie wtedy przyjmowała ;)
  • 5 / 2 / 0

Najgorsza? Chyba rozmowy, niekoniecznie kontrolowane i mówienie o rzeczach, o których na trzeźwo bym w życiu nie powiedziała. Potem te moralniaki i wyrwy w pamięci czasem. :P
  • 70 / 6 / 0

Wsiadłem za kółko po clonach. Nie pierwszy, ale ostatni raz. Jebana mać..
  • 369 / 19 / 0

jechalem najebany na rowerze po drodze publicznej nie raz wypierdalajac sie na jej srodku xd
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata