Najgorsza rzecz jaką zrobiliście pod wpływem

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1374 / 190 / 154

To chyba zbyt wstydliwe, żeby pisać tu na forum, nawet pod nickiem. Zrobiłam coś, czego nie chciałam na urwanym filmie. Nie, nie było to przestępstwo. Poza tym było kilka sytuacji, że schodzili się ludzie dookoła odurzonej mnie, a ja byłam uwalona w cholerę. Wstyd mi za ten przećpany czas…
  • 176 / 10 / 0

Po wypiciu butelki amareny wybiłem szybe w jakims aucie na swoim osiedlu,kawałkiem kibla który rozwaliłem obok.Pijany naszczalem na ziomka XDD(i tak byl chu,jem,prosto na spodnie trafilem xddd).Najebany wyrwałem skrzynke i tą skrzynką zrobilem pajaka na szybie jakiejs klatki.Oj sporo tego było ze ksiazke mozna by bylo napisac i wszystko po legalnym dragu jakim jest alkohol,po mj zadnych tak chorych akcji nie było prócz ogromnej beki czasami.Chociaz bedzie co wspominac na stare lata xd

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Narkotykowi bracia w rękach policjantów

Policjanci z Wydziałów Narkotykowych Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dystrybucję niedozwolonych używek na terenie Łodzi.
  • 7 / 1 / 0

Wszystkie imprezy z duza iloscia alkoholu koncza sie tak samo- zdemelowane cmentarze, kapliczki, koscioly i to co napotkam po drodze. Do tego klotnie z rodzicami i akcje po ktorych cudem unikam smierci.
  • 1477 / 191 / 0

09 września 2018taurinnn pisze:
To chyba zbyt wstydliwe, żeby pisać tu na forum, nawet pod nickiem. Zrobiłam coś, czego nie chciałam na urwanym filmie.
Spoko, połowa forum pruła się na zerwanym filmie z kimś kogo na trzeźwo nie tknęłaby nawet kijem.

Nic strasznego.
  • 142 / 48 / 0

09 września 2018taurinnn pisze:
To chyba zbyt wstydliwe, żeby pisać tu na forum, nawet pod nickiem. Zrobiłam coś, czego nie chciałam na urwanym filmie. Nie, nie było to przestępstwo. Poza tym było kilka sytuacji, że schodzili się ludzie dookoła odurzonej mnie, a ja byłam uwalona w cholerę. Wstyd mi za ten przećpany czas…
Po to jest ten wątek żeby pokazać najgorszą część siebie, oczyścić się.

TU JEST KURWA KONFESJONAŁ

Jak żałujesz to znaczy że wszystko z Tobą ok.

Bardziej doceniam tych, którzy przyznają się, powiedzą że żałują i mają mocne postanowienie poprawy, niż tych, którzy siedzą cicho i śmieją się z nas - tych niby gorszych.

Jeżeli dla kogoś życie w kłamstwie = zachowanie klasy, bo nikt się o tej osobie nie wypowie w negatywnym świetle, to bardzo chujowo ma w główce ta osoba poukładane.
Użytkownik zbanowany
  • 361 / 23 / 0

Zadzwoniłem do ojca i powiedziałem jesteś frajerem. Przepraszam
  • 159 / 22 / 0

Pobiłem człowieka ;)
  • 5 / / 0

Naćpany alkoholem strzelałem wiatrówką ojca do kur sąsiada
  • 59 / 6 / 0

Jazda samochodem z mamą.
Pod wpływem klonazolamów i na głodzie od opio.
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0

też raz jechałem pod wpływem.....nie powtórzę tej akcji
poza tym: bijatyki po alko, pogubione itemy.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata