Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1977 Strona 198 z 198
Rejestracja: 2020
  • 143 / 31 / 0

Nawet gdy nie widać chmurki nie oznacza to, że nie przyswajasz w tym momencie nikotyny. Waporyzując herbatę czy yerbe albo melisę też nie widać pary ale działanie czuć wyraźnie po chwili.
Do tytoniu bym ustawiał temperaturę max.
Rejestracja: 2020
  • 26 / 5 / 0

Pale 2 paki dziennie.Mozliwe ze to przez fajki sie wybudzam w nocy i spie bardzo krotko?Mam znajomych co tez pala sporo ale nie maja problemow ze snem

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Patty Schemel: nie ma niczego romantycznego ani ekscytującego w byciu uzależnionym od heroiny

Perkusistka kultowego zespołu Hole zdecydowała się opowiedzieć o swoich uzależnieniach od alkoholu i narkotyków, które doprowadziły ją niemal do śmierci. W wydanej w 2017 roku książce “Hit So Hard” Patty Schemel szczerze opowiada o wpływie narkotyków na muzyczną scenę Seattle w latach 90., swojej osobistej podróży oraz muzyce, dzięki której wyszła z nałogu.
Rejestracja: 2020
  • 118 / 25 / 0

witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
Rejestracja: 2019
  • 784 / 269 / 0

@niewiemczyistnieje do rąk polecam sok z cytryny, połówkę cytryny wyciśnij na dłoń wysmaruj obie dłonie, a pózniej spłukaj ciepłą wodą, likwiduje zapach dymu i pozostawia przyjemny cytrusowy zapaszek, pod warunkiem że nie masz uczulenia na cytrynę i lubisz jej zapach.
Rejestracja: 2020
  • 256 / 39 / 0

Powtrzę: tabaka - ja tak rzuciłem fajki (doszło do paczki dziennie). W ogóle nie mam nawet ochoty zajarać. A tabaka spoko, trochę jak ćpanko- kreślenie, rutuał, biodostępność nosem %-D Ale trzeba dbać o śluzówkę (ja mam zdrową, nigdy nic innego nie wciągałem)
Rejestracja: 2015
  • 1136 / 130 / 0

Tabake moge od siebie polecic równiez jako substytut fajek , wciąganie tabaki działa na te same receptory co zapalenie papierosa przez co hamuje chęć sięgnięcia po fajke.
Rejestracja: 2018
  • 29 / 6 / 0

13 stycznia 2021niewiemczyistnieje pisze:
witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
co do rąk - zacznij palić przez lufkę.
Posty: 1977 Strona 198 z 198
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość