Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1977 Strona 198 z 198
Rejestracja: 2020
  • 143 / 31 / 0

Nawet gdy nie widać chmurki nie oznacza to, że nie przyswajasz w tym momencie nikotyny. Waporyzując herbatę czy yerbe albo melisę też nie widać pary ale działanie czuć wyraźnie po chwili.
Do tytoniu bym ustawiał temperaturę max.
Rejestracja: 2020
  • 26 / 5 / 0

Pale 2 paki dziennie.Mozliwe ze to przez fajki sie wybudzam w nocy i spie bardzo krotko?Mam znajomych co tez pala sporo ale nie maja problemow ze snem

ONZ uznaje, że marihuana ma właściwości lecznicze. To przełom?

ONZ zmieniła klasyfikację marihuany i w końcu uznała jej właściwości lecznice, a Izba Reprezentantów amerykańskiego Kongresu przegłosowała ustawę dekryminalizującą posiadanie konopi i wymazującą wyroki za to przestępstwo. Ostatnie tygodnie to dobre wieści dla działaczy na rzecz racjonalnego podejścia do marihuany.

E-papierosy mogą prowadzić do zespołu nieszczelnego jelita

Związki chemiczne zawarte w e-papierosach niszczą jelita, prowadząc do pojawienia się zespołu nieszczelnego jelita, czyli do sytuacji, w której molekuły i mikroorganizmy wydostają się z jelit, prowadząc do chronicznego stanu zapalnego, twierdzą autorzy ostatnich badań. Taki san zapalny może zaś przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych, w tym nieswoistego zapalenia jelit, demencji, nowotworów, miażdżycy, cukrzycy i zwłóknienia wątroby.
Rejestracja: 2020
  • 118 / 25 / 0

witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
Rejestracja: 2019
  • 784 / 269 / 0

@niewiemczyistnieje do rąk polecam sok z cytryny, połówkę cytryny wyciśnij na dłoń wysmaruj obie dłonie, a pózniej spłukaj ciepłą wodą, likwiduje zapach dymu i pozostawia przyjemny cytrusowy zapaszek, pod warunkiem że nie masz uczulenia na cytrynę i lubisz jej zapach.
Rejestracja: 2020
  • 256 / 39 / 0

Powtrzę: tabaka - ja tak rzuciłem fajki (doszło do paczki dziennie). W ogóle nie mam nawet ochoty zajarać. A tabaka spoko, trochę jak ćpanko- kreślenie, rutuał, biodostępność nosem %-D Ale trzeba dbać o śluzówkę (ja mam zdrową, nigdy nic innego nie wciągałem)
Rejestracja: 2015
  • 1136 / 130 / 0

Tabake moge od siebie polecic równiez jako substytut fajek , wciąganie tabaki działa na te same receptory co zapalenie papierosa przez co hamuje chęć sięgnięcia po fajke.
Rejestracja: 2018
  • 29 / 6 / 0

13 stycznia 2021niewiemczyistnieje pisze:
witam, palę papierosa raz na 3-4 dni, tylko dla podbicia fazy, ale u mnie nie palą i jebie u mnie nawet jak mam otwarte okno jakieś rady? typu smarowanie rąk kremem żeby nie waliło,bo to czuję najbardziej
co do rąk - zacznij palić przez lufkę.
Posty: 1977 Strona 198 z 198
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości