Jak rzucić te pierdolone fajki?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 903 / 77 / 0

ja moge dodać od siebie ze iqos /e-papieros + tabaka sprawdza się świetnie i o szlugu nawet człowiek nie myśli wiadomo , że to nie całkowita wolnośc ale alternatywa pozwalająca nie palić analoga, najważniejsze to mieć zapas żeby nie brakło olejku czy wkladów do iqosa bo jak braknie a jarac sie chce to juz prosta droga po paczke śmierdzieli a jak nadal brakuje czegos to tabaka do nosa i już człowiek jest zaskopokojny nikotynowo napewno

@Ankaaa przeczytaj co napisałem i spróbuj , bo to działa i zapomnisz o swoich 'słomkach'
  • 31 / 3 / 0

Olejki i wkłady są w każdej żabce. Epety powodują wiekszą zależność od nikotyny.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Królowa dopalaczy dziękuje prokuratorowi: wsadził mnie za kraty i ocalił życie

Sprawa stała się głośna w całej Polsce na przełomie 2018 i 2019 roku. W trzy miesiące po zażyciu dopalaczy w Zawierciu zmarło sześć osób. Policja dość szybko namierzyła handlarzy tych środków. Właśnie stanęli przed sądem.
  • 38 / 7 / 0

@ffg666

COooooo. Absolutnie się nie zgodze. Podstawowa różnica jest taka że jak zapalisz papierosa to już go nie zgasisz - musisz wypalić do końca a nałóg zaspokaja tak naprawdę jeden, parę buchów - wtedy jesteś niewolnikiem nałogu i musisz dopalić papierosa mimo że nie chcesz. Z e papierosem jest zupełnie inaczej bierzesz jeden buch odstawiasz dopóki nie najdzie ci ochota na kolejnego. Różnica jest olbrzymia bo nie czujesz sie ograniczony/zniewolony. Ja jak przeżuciłem się na epapierosa paliłem 200mgnikotyny/dzień przez 30dni, przez kolejne 30dni 100mg/dzien i odstawiłem bez żadnego problemu.

Pozdrawiam

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 31 / 3 / 0

Jest trochę inaczej, bo właściwie można je palić wszędzie. Nie powodują też włączenia się czujnika dymu.
  • 903 / 77 / 0

23 maja 2020noror213 pisze:
@ffg666

COooooo. Absolutnie się nie zgodze. Podstawowa różnica jest taka że jak zapalisz papierosa to już go nie zgasisz - musisz wypalić do końca a nałóg zaspokaja tak naprawdę jeden, parę buchów - wtedy jesteś niewolnikiem nałogu i musisz dopalić papierosa mimo że nie chcesz. Z e papierosem jest zupełnie inaczej bierzesz jeden buch odstawiasz dopóki nie najdzie ci ochota na kolejnego. Różnica jest olbrzymia bo nie czujesz sie ograniczony/zniewolony. Ja jak przeżuciłem się na epapierosa paliłem 200mgnikotyny/dzień przez 30dni, przez kolejne 30dni 100mg/dzien i odstawiłem bez żadnego problemu.

Pozdrawiam

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
chuja prawda, ja pale np 1/3 i reszte wyrzucam xd
  • 38 / 7 / 0

No to należysz raczej do mniejszości. Normalny człowiek w 99 proc przypadków spala tego szluga po odpaleniu do końca i jest to bardzo niewygodne
  • 251 / 47 / 0

rzucilbym fajki gdyby nie ta kurwa kodeina,jak tu nie zapalic do kody ?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1106 uczestników Wejdź na czata