Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 375 • Strona 36 z 38
  • 341 / 45 / 0
Awatar użytkownika

Zacząłem znów brać amisulpryd po kilku miesiącach przerwy i jest jak zawsze ok, to znaczy działa od pierwszej tabletki. Silne pobudzenie, nastrój i pewność siebie w górę. Biorę 100 mg rano na pusty żołądek. Niestety codziennie piję alko i zobaczymy jak będzie z tym efektem.
  • 1748 / 221 / 0
Awatar użytkownika

ja biore 2x po 400mg teraz zszedlem do 2x po 200mg ( polowe tabletki 400mg 2x dziennie) ze wzgledu na oszczednosc jak i mniejsze wwalanie ilosci tabletek do zoladka jak i nie mam omamów więc spróbować niższą dawkę warto.. jak mi wroca objawy omamów słuchowych od razu wrócę do 2x po 400mg na razie jest okej nie mam omamów słuchowych. amisulpryd robi robote mialem pełną schizofrenię paranoidalną omamy słuchowe od pierwszej tabletki jak ręką odjął rewelacyjny lek na schizy plus wycofanie spoleczne.
Ave Satan i Ave Maria
  • 278 / 6 / 0

Nie podwyzsza Wam prolaktyny amisulpiryd? Czym to grozi na dluzsza mete? Guz przysadki muzgowej, osteoporoza?
  • 341 / 45 / 0
Awatar użytkownika

Kiedyś brałem go 200 mg przez dwa lata i żadnych problemów nie miałem, nie badałem krwi wtedy ale czułem się dobrze, cycki mi nie urosły, nic się nie działo. Ale sporo ludzi pisze że prolaktyna faktycznie idzie w górę ostro, ale to na pewno nie u każdego.
  • 1748 / 221 / 0
Awatar użytkownika

a co sie dzieje jak rosnie prolaktyna za bardzo?
Ave Satan i Ave Maria
  • 76 / 7 / 0

Jest podwyższona w wynikach krwi.
  • 1748 / 221 / 0
Awatar użytkownika

no dobra ale jakie to niesie za soba konsekwencje?
Ave Satan i Ave Maria
  • 278 / 6 / 0

@Mefistofeles1945
Podobno grozi to guzem przysadki mozgowej, ginekomastia i osteoporoza jak jest dluzszy czas ale nie wiem ile w tym prawdy.
  • 2274 / 263 / 0

Mam ten lek , co prawda " pamiątka " ale nadal leży pamiętam że kiedyś go użyłem na straszny zjazd ( brak energii zmęczenie itp ) i pomogło i zastanawia mnie czy rzeczywiście amisan pomógł czy poprostu doszedłem do siebie ? Ktoś może odpowiedzieć? Jak działa co pwoduje amisan ?
  • 278 / 6 / 0

@sclero2014
Amisan pomaga na apatie w niskich dawkach, uwalnia dopamine i daje dopalacz emocjonalny i fizyczny tez.
ODPOWIEDZ
Posty: 375 • Strona 36 z 38
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.