Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 350 • Strona 31 z 35
  • 80 / 5 / 0

Dlaczego amisulpryd wywołuje stany lękowe i ataki paniki nawet po 200mg przez tydzień lub jedna większa dawka i od razu się zaczyna? Głowa przestaje pracować, nie da się myśleć i jest uczucie bólu psychicznego
Dodam, że mam ocd
  • 4 / / 0

Mam pytanie, brałem przez rok i 3 miesiące amisan i escitalopram na nerwicę i prawdopodobnie brałem ten zestaw za długo. Teraz mam problem z dopaminą i uczuciami, odczuwaniem życia jak przed lekami. Co mogę zrobić dobrego dla moich receptorów w tym momencie?
  • 371 / 95 / 0
Awatar użytkownika

Porozmawiać z lekarzem o możliwości skorygowania dawkowania ewentualnie zmianę na inny lek.

Poprzedni post daje do myślenia. Amisulpryd z zasady ma działanie przeciwlękowe więc te ataki paniki są niepojące. Może co innego je wywołuje? Może zbyt wysoka dawka, zdecydowanie warto to omówić z lekarzem. Może rozwiązaniem byłby starszy lżejszego kalibru Sulpiryd?
  • 4 / / 0

Tylko że ja już tych leków nie biorę. Po paru miesiącach od odstawienia miałem krótka przygodę z risperidonem. Potem na 2 miesiące ecitalopramem i po odstawieniu zaczęły się problemy z anhedonią i nie wiem już sam czy z seksualnością. Dopadło mnie coś w stylu PSSD.
Ostatnio zmieniony 16 stycznia 2022 przez Dawid1123, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 371 / 95 / 0
Awatar użytkownika

Czytałem już o czymś podobnym. Spróbuj naturalnych metod, rożeniec górski, ashwagandha, damiana, CBD, dziurawiec. Jak nie pomoże pozostanie specjalista.
  • 1685 / 212 / 0
Awatar użytkownika

Na mnie ashwaganda uja pomaga. Biore amisan 800mg i 300mg efectin er. Costam pomaga.
Ave Satan i Ave Maria
  • 371 / 95 / 0
Awatar użytkownika

No przy takim kombo to się wcale nie dziwię, że kuja pomaga. Bierzesz znacznie silniejsze dropsy.
Czemu taż tyle 800 jeśli mogę spytać?
  • 130 / 15 / 1
Awatar użytkownika

Jak działałaby pregabalina w połączeniu z ami? Myślę o najniższych dawkach 75 + 50.
Here: depresja, nerwica, DDA, ciągłe napięcie, diagnozowanie w kierunku ADHD lub CPTSD.

Na razie jestem na 60 ml Dulo, ale od jutra schodzę co 7,5 mg/tydzień aż do 30 mg, bo ta ilość noradrenaliny powoduje, że mam ochotę zabić wszystko i wszystkich, a dodatkowo zwiększyły mi się lęki do niespotykanych dotąd rozmiarów.
Szukam jakichś rozwiązań do porozmawiania z lekarzem, bo przerobiłem już koło 15 leków i nadal nie czuję dobrze.
  • 812 / 161 / 0
Awatar użytkownika

To po co chcesz brać kolejne skoro, 15 nie dały efektu tu 16 też go nie da.
Oczywiście pregabalina jest dobra ale w dawce 150mg na ból lęk ale ona niczego nie leczy, czemu zamiast brać leki nie bierzesz suplementów witamin, minerałów te z grupy B są ważne ale nie kompleks muszą być pojedynczo bo na B1 możesz zjeść nawet 500mg dziennie, świetnie działa na mózg uspokaja,poprawia myślenie koncentrację, nie wspomnę o B12
A najważniejsze w twoim przypadku to witaminą D3 zawsze z m2mk7 zawsze
Idź do lekarza niech skieruje cię na badanie poziomu, powie ci że nie ma takiej możliwości musi pan na własną rękę badać, nie jest srogo do 100zł zależy gdzie to ci może pomóc nie 16-sty lek.
Ale róbta jak chceta i tak pewnie polecisz jak piesek po prosić o kolejny lek.
Uwaga! Użytkownik Migomat nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Online
  • 314 / 91 / 0
Awatar użytkownika

Stosuję kilka miesięcy i zdecydowanie fajniejsza opcja niż sulpiryd, czuć wyraźniejsze działanie i normalny napęd. Szkoda, że dużo droższy.

U mnie zaburzenia depresyjne nawracające, dawkowanie (mg):

100 - 100 - 0
ODPOWIEDZ
Posty: 350 • Strona 31 z 35
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.