Co najlepszego/najgorszego wyszło z waszego ćpania?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 904 / 130 / 0

Najgorsze to wychodziły (gwałciły) mnie opiokupy, rozwalając odbyt, który zawsze nie zapominał krwawić przy każdym klocu.
  • 1970 / 306 / 0

Up
Kłamiesz, dziewczyny nie srają.

Ja zarobiłem sporo (łatwego) hajsu, i go całego przepierdoliłem, że zostałem z kredytem, ogólnie $ poszedł..

A tak to poznałem fajne w miarę 'normalne' kontakty.

Próbował wprowadzić na rynek ponad 121 kg dopalaczy

Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi Kielc, który miał ponad 121 kg tzw. dopalaczy, wpisanych na listę zabronionych środków. Policjanci z Kielc w listopadzie 2018 r. skonfiskowali z jego mieszkania nielegalne substancje. Od tego czasu ich właściciel ukrywał się poza granicami kraju. Został zatrzymany w miniony piątek. Decyzją kieleckiego sądu kielczanin został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 39 / 0

Dzięki ćpaniu ketonów nauczyłem się nowych technik masturbacji.
  • 776 / 84 / 0

Najgorsze rzeczy jakie mnie spotkały po narkotykach: kłopoty finansowe, które wlekły się przez prawie 10 lat oraz uzależnienie, które nigdy nie zniknie.

Najlepsze rzeczy: poznałem jak można się czuć mając prawdziwe stany euforyczne, poznałem swoje własne słabe strony i skłonności.

Ogólnie rzecz biorąc nie polecam pakowania się w te klimaty.
  • 1970 / 306 / 0

Najlepsze: poznałem spoko ludzi, czasami zrobiło się pozytywne 'pstryk' na bani, ekstatyczne psychodeliczne uniesienia, czasami czegoś się nauczyło.

Najgorsze: uzależnienie, rysy na psychice, zjebane relacje, utopione pieniądze, długi, problemy z prawem, przypały, poznałem toksyczne towarzystwo.
  • 4584 / 761 / 25

Poryłem sobie mózg.
Użytkownik zbanowany
  • 100 / 17 / 5

Dzięki "ćpaniu" jestem lepszym sobą.
  • 201 / 20 / 0

najlepszego: zarobienie łatwego hajsu który równie łatwo znikał, wspomnienia

najgorszego: poryty czajnik, stracone pieniądze, przypały, trochę rzeczy sprzedanych na ćpanie, dorobiłem sie jebanego HPPD, dziur w pamięci i trwale lekko psychodelicznego podejścia do świata po pewnym rc, straciłem szanse na w miare fajny związek, ćpanie pogłębiło moją aspołeczność i wycofanie, spłycenie emocji przez pizganie stimów i euforyków
Użytkownik zbanowany
  • 566 / 149 / 0

najgorsze i najlepsze zarazem : dzieki cpaniu kodeiny rzucilem alkohol,eh stare powiedzenie o stryjku siekierce i kijku.
  • 1273 / 186 / 0

Znieczulica
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata