Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 1624 / 381 / 0

No nie - to naprawdę są kamienie szlachetne . Ten kolo tez wali ale dilera ma 3 domy dalej więc on się wgl nie bawi w dragi pocztą. Paczka z drogimi kamulcami z Indii. Ale coś mi pierdoli że jakiegoś tam podatku nie płaci w związku z tymi kamieniami i przez to jest dużo siana do przodu . I się boi że Przez sprawę "zaginięcia paczki" sprawdza mu te kamienie i że skarbówka oże sie do niego przyczepić. Ogólnie feciarz więc rzetelnie mi tego nie przekazał ale wlasnie w takim stylu jak napisałem. Może wy coś więcej z tego wywnioskujecie. Na moje jak nawet jakies tam cło czy coś innego nie jest opłacone to kompletnie inna sprawa od tego że ktos mu ukradł jego własnośc wartą 10 koła. I wcale nie muszą tego połączyć no ale w sumie mogą...
  • 10023 / 1952 / 0

Ale przecież może sprowadzać takie rzeczy dla celów kolekcjonerskich i dawać poznanym laskom. Psy nie muszą wcale o to pytać.

Jak posiadać, aby nie posiadać?

"Kilka refleksji nad orzecznictwem sądowym ostatnich lat w sprawach narkotykowych" - materiał bardzo ciekawy, acz zwracamy uwagę, że te "ostatnie lata" były ponad dekadę temu.

Amsterdam nie chce "pijanych turystów palących marihuanę"

Amsterdam zmienia swoje podejście do turystów. Władze miasta chcą przyciągnąć podróżników "wyższej jakości". - Jeśli przyjeżdżasz tu tylko po to, by palić marihuanę i sprawiać kłopoty, mówimy jasno: "nie chcemy cię" - powiedział holenderskiemu dziennikowi "De Volkskrant" Victor Everhardt, radny socjalliberalnej partii D66.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 2414 uczestników Wejdź na czata