Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 2739 Strona 273 z 274
Rejestracja: 2021
  • 31 / 2 / 0

Jemu chodziło, o to żeby umówić się z kolegą, taki układ.
Rejestracja: 2010
  • 496 / 69 / 0

No to jeszcze gorzej, bo to kolegę w razie wpadki będą przesłuchiwać i chuj wie co on na przesłuchaniu powie. Idiotyczny pomysł angażować w to osoby trzecie.

Najlepiej zamawiać na siebie, w razie wpadki jest przesłuchanie w UC i tyle. Opisywałem już jak to wyglada, a był taki czas że w ciągu dwóch czy trzech lat 6 razy przesyłki z NL mi wpadły i za każdym razem przesłuchanie w UC i tyle

MDMA w leczeniu zaburzeń psychicznych

Psychodeliki są badane jako środki do leczenia zaburzeń psychicznych od lat. Niektóre z nich jak np. ketamina zostały już zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków FDA w terapii depresji lekoopornej. Inne takie jak LSD, psylocybina, a zwłaszcza MDMA, są poddawane szczegółowym badaniom w tym kierunku.

Sąd w Meksyku wznawia proces polskiego kapitana statku oskarżonego o przemyt narkotyków

W środę wieczorem czasu warszawskiego sąd w Ciudad Victoria, na północnym wschodzie Meksyku, wznowi rozpoczęty wiosną 2020 r. proces Andrzeja Lasoty, kapitana statku, oskarżonego przez wymiar ścigania tego kraju o przemyt ćwierć tony kokainy.
Rejestracja: 2012
  • 925 / 57 / 0

16 kwietnia 2021pawoleh666 pisze:
Przeciez Blazen sam z tego co kojarzę ostatnio sie pytal, jak coś zamówić i pisał, jakby nigdy nic z internetu nie ogarniał xD
Po co tacy ludzie próbują dawać porady innym?
Hold your horses, ja po prostu "głośno myślę", nie daję porad, a myślę głośno, by w razie czego osoby takie jak Ty mogły mnie wypunktować i powiedzieć, że się mylę.

To forum nie zmieniło się od lat. Ludzie wrażliwi jak trzynastoletnie dzieci. Chryste Panie, ile tu gównoburz codziennie wybucha... Vide DexPl i Nawiedzony Szaman.

Ja jestem pokorny i umiem się do błędu przyznać. A że błaznuję to chyba sprawa oczywista.

Nawiedzony Szamanie: 6 wpadek, powiadasz? I dalej zamawiasz i przesłuchania odbywasz bez żadnych konsekwencji? Nie przeszukują Ci chaty? Nie ściągają nigdzie, nie obserwują? Bo jedno wezwanie i przesłuchanie w UC to pół biedy, ale 6? Podczas kolejnych przesłuchań nikt nie wracał do poprzednich? To troszkę podejrzane chyba, że aż 6 razy.
Rejestracja: 2010
  • 496 / 69 / 0

Tak opisywałem to już dawno temu jak wyglądały te przesłuchania. Ogólnie to nie tylko ja opisywałem jak to wyglada, każdy kto nie zamawiał hurtowych ilości z darknetu i zaliczał wpadkę miał to samo (w sensie to przesłuchanie i procedura w UC). Po prostu na kolejnych przesłuchaniach oprócz standardowych dochodziło pytanie „czy jestem w stanie wytłumaczyć to ze po raz X ktoś wysłał mi narkotyki z Holandii”. Raz miałem przeszukanie - zamowilem na nieistniejące dane ale na swój adres (tez o tym pisałem), jeśli zamawiałem na swoje dane to po ok 2 miesiacach od zatrzymania przesyłki znajdowałem awizo z listem z UC z wezwaniem na przesłuchanie
Rejestracja: 2008
  • 1469 / 353 / 0

In Post - Dziś rano się spodziwałem że paczka zostanie wyjęta z paczkomatu gdzie była nadana - Patrzę a Tu status - "Etykieta nieczytelna lub jej brak" . Nadawca oczywiscie mówi że wszystko nadał poprawnie jak zawsze. A na infolini że coś , tam że tak się zdarza i na oddziale niby przekleją etykietę - choć tak to gadała że chuja zrozumiałem. ... Miał ktoś podobny przypadek ???
Rejestracja: 2010
  • 496 / 69 / 0

Ja miałem - paczka nigdy do mnie nie dotarła. Chuj wie co się stało, póki co jeszcze bez przypału
Rejestracja: 2008
  • 1469 / 353 / 0

@Nawiedzony Szaman A co na to nadawca?? Próbowałeś coś na infolinii wyjaśniać ??
Rejestracja: 2010
  • 496 / 69 / 0

Tak, dzwonił przez trzy dni do Inpostu, było zlecenie na przeszukanie paczkomatu, bo paczka niby zaginęła i nie wiadomo czy u kuriera czy w paczkomacie. W każdym razie nie odnalazła się i został status „etykieta nieczytelna lub jej brak”. Napisz na priv od jakiego vendora ta przesyłka
Rejestracja: 2016
  • 937 / 166 / 0

Czy jest możliwość, żeby paczka z PP na poste restante normalnie doszła, tylko brakowało jednego blistra z trzech (wychodzi na to, że na 99% były 3) z grupy I-N? Oprócz tego były jeszcze po 2 liście 2 substancji na Rp i ich ilość się zgadzała. Niedawno zeznawałem w charakterze świadka w jakiejś starszej sprawie. Istnieje możliwość, że była to przesyłka niejawnie nadzorowana? Czy w takim wypadku paczka od razu by wpadła, czy jest taka opcja, że ten jeden liść nie wiem, wzięli na testy, czy coś? Co prawda nie zauważyłem, żeby była otwierana, nic na to nie wskazywało, doszła też niby bezproblemowo, minął już tydzień. Włączyła mi się panika, czy lepiej się przygotować?
Rejestracja: 2019
  • 274 / 18 / 0

Musisz pójść na pocztę i zgłosić reklamację, pewnie jakaś kurwa ukradła karton i teraz tripuje za twoje pieniądze
A tak serio, pewnie diler okłamuje cię, przesyłki nadzorowane przy takich ilościach nie istnieją, w dodatku na chuj im zabieranie jednego kartonu xD
Posty: 2739 Strona 273 z 274
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość