Identyfikacja substancji sprzedawanej jako mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

Witam
Wie ktoś na podstawie zdjęcia co to może być za substancja ? Dill mówi że to 4mmc ale chce mieć pewność
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2707 / 494 / 0

Jeśli chcesz mieć pewność to wyślij na badanie do labu, nikt po samej focie nie zapewni Cie co to za substancja, równie dobrze to mogą być kryształy soli...

Już kilka osób pisało mi, że wygląd zależy od metody syntezy / krystalizacji, prawdopodobnie te osoby mają rację (kompletnie nie znam się na chemii), natomiast gdy pomyślę o 4-MMC pierwsze co przychodzi mi do głowy to kryształy o wyglądzie pałeczek ryżu. Za czasów legala praktycznie tylko taki śmigał (nie licząc niepożądanego przez wielu tzw. pudru).

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Miechów. Napad z nożem na młodego mężczyznę. Narkotykowy diler próbował siłą odebrać dług

24-letni Tomasz P i 29-letni Adrian H. dostali po roku więzienia w zawieszeniu za napad z nożem na młodego mężczyznę, który brał od jednego z nich przez cztery miesiące narkotyki i za nie nie płacił. Diler się zirytował i postanowił siłą odebrać 800 zł długu. Teraz napastnicy mają prawomocny wyrok krakowskiego sądu.
  • 3 / / 0

A czy np załóżmy test marqiusa wykryłby co to za substancja???
  • 49 / 10 / 0

Wyglada jak sort 3cmc który lata u vendorow na clearnecie.i w dodatku jest chujowy. mef to nie jest na 99 procent moim zdaniem.
  • 2 / / 0

Witam. Kupiłam coś co ma być mefedron. Piecze i ma bardzo kwaśny smak. Taki kwasowy. Czy to może być sol alfa czy coś z tego gówna? :halu:
  • 2 / / 0

@Misiek1972

Podpinam się do pytania

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 1400 / 283 / 4

02 maja 2021Misiek1972 pisze:
Witam. Kupiłam coś co ma być mefedron. Piecze i ma bardzo kwaśny smak. Taki kwasowy. Czy to może być sol alfa czy coś z tego gówna? :halu:
Z pewnościa to nie mefedron...

który jest w CHUJ gorzki ... i pachnie ( nieziemsko ) chemią

piecze? W NOSIE?... tak ... jak ja kurwa kocham to pieczenie
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata