Naturalne mieszanki ziół i ekstraktów

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 44 / 2 / 0

Ruszyło się coś u szamana?
  • 68 / 4 / 0

Do mnie napisał jakieś dwa tygodnie temu, że "jutro wysyła" z nowej dostawy... :) oczywiście przepraszając, ale nic do dziś nie doszło.

Co mi zrobisz jak mnie złapiesz – jak się zachować podczas zatrzymania przez policję z marihuaną

W skrócie: "Pamiętaj żeby wiedzieć co mówić, a nie mówić co wiesz" ;)

Nieświadomi kierowcy ciężarówek dostarczali marihuanę do Polski i Francji

Ponad 72 kg marihuany przejęli podczas wspólnej akcji funkcjonariusze CBŚP oraz francuskich służb. Narkotyk przemycany był z Hiszpanii przez nieświadomych kierowców, wynajętych do przewiezienia pewnych towarów do Polski lub Francji. Marihuana ukryta była w specjalnych skrytkach w legalnym ładunku.
  • 3 / / 0

Właśnie, jak tam u Szamana?
  • 112 / 3 / 0

Nijak - 0 wysyłek, 0 kontaktu, 0 informacji na jego stronie
  • 9 / 3 / 0

Czy ktoś się orientuje czy istnieje podobny sklep, choćby i zagraniczny, z podobnym asortymentem do szamana? Pisałem na maila, bo nie można rejestrować nowych kont, ale interes wygląda mi na opuszczony niestety.
  • 1104 / 205 / 7

• 16 / 2 / 0

Ja ostatnio dostałem przesyłkę 15 maja, po ok tygodniowym opóźnieniu, teraz złożyłem zamówienie na początku czerwca i czekam, kontaktu jak zwykle brak, ale liczę, że jak zawsze dojdzie, nie zdarzyło mi się, żeby w końcu nie przyszła a długo już tam zamawiam.
07 czerwca 2021hydroksy pisze:
zielnik-surowce-roslinne-t60254.html
Co muszę zrobić żeby zajrzeć do tego tematu?
Mam dostęp do działu "Sprzedawcy+", a tutaj: "Nie masz uprawnień, aby przeglądać to forum."
  • 68 / 4 / 0

Tak, w tym okresie miał jakiś przebłysk, bo także dostałem wtedy. Złożyłem kolejne zamówienie, pomimo tego że miałem już wiszące od lutego, w sprawie którego nie mogłem się skontaktować, ale nowe zamówienie puścił.

@Incognitus Co do innych sklepów to po prostu poguglaj sobie, ekstraktów to raczej w PL nie dostaniesz, ale za granicą są. Zauważyłem jednak, że ostatnio także tam coraz trudniej je dostać, być może przez covida są jakieś ogólne problemy z zaopatrzeniem i dlatego S. nic nie wysyła.
  • 122 / 33 / 0

Dejcie szamanowi święty spokój.
  • 7 / / 0

Próbowałem zrobić własny miks na bazie różnych znanych ziół i acetonu z kwaskiem cytrynowym. Zalane zioła macerowalem ok. 6 godz. I przecedziłem filtrami do kawy, po czym odparowałem. Podczas waporyzacji poczułem dziwny cierpki smak na czubku języka. Na wewnętrznej stronie warg i pojawił się dziwny biały nalot. Teraz mam obawy czy aby na pewno aceton dobrze odparował (Odparowywał się ponad godzinę i niby już nie czułem zapachu) i czy waporyzacją nie zrobiłem sobie krzywdy. A może to kwestia kwasku cytrynowego?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 2431 uczestników Wejdź na czata