6-APB "Benzo Fury" - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 114 / 9 / 0

Próbowałem 6-APB kilka razy, za czasów jego największej popularności i tylko beżowy sort robił mnie genialnie. 6-8 godzin euforii, błogości, pluszowości. Wyraźne wizuale, odbieranie barw zmienione, duża empatia. Później delikatny zjazd, źrenice rozszerzone nawet 18 godzin. Następny sort który próbowałem był biały i sporo słabszy. Działanie było krótsze, zjazd wyraźny i bardzo nieprzyjemny, dominowała stymulacja. Po imprezie z nim cały kolejny dzień spędziłem w łóżku. Czułem się struty
  • 247 / 16 / 0

jeszcze kilka miesięcy temu beżowy sort był dostępny i robił znakomicie - ale tylko przy wyzerowanej tolerce od wszystkiego, nawet niewiele alko potrafiło osłabić działanie.

Amerykanie nie mogą się zdecydować. Jednocześnie walczą z marihuaną i chcą ją legalizować

Stany Zjednoczone bywają bardzo dziwnym krajem. Z jednej strony Kongres coraz śmielej dyskutuje o legalizacji marihuany, a z drugiej tamtejsza Agencja Żywności i Leków walczy ze sprzedażą produktów zawierających CBD.
  • 34 / / 0

alko ogolnie oslabia bardzo mocno, dzialanie wielu subst
szkoda ze tych sortow z 2014 nigdzie nie mozna kupic
niestety to z obecnych czasow co gonia jako 6apb ma troche daleko do tamtych
  • 4 / / 0

Pytanko: jakie są minimalne przerwy w zabawach z 6apb aby się zregenerować? Takie same jak przy MDMA?
Czy biorąc MDMA wyrabia się tolerkę na 6apb?
  • 247 / 16 / 0

nie wiem jak z MDMA, ale na pewno ketony zwiększają tolerkę na 6apb, więc z dużym prawdopodobieństwem emka również.

co do przerw, to nawet po 3 dniach było już dobrze, w dwudniowym ciągu (ale z 3-4h snu) też działało.
  • 750 / 92 / 1

6-APB ... jeden z niewielu zabawek, który doprowadził mój organizm niedozajechania...do-zajechania... co w nim jest?co robi? nie mam pojęcia... ale 10 lat ćpania i ten wynalazek nie jest wspominany przeze mnie dobrze...
  • 247 / 16 / 0

@DuchPL możesz napisać co konkretnie się stało?
  • 750 / 92 / 1

14 listopada 2019nanawacin pisze:
@DuchPL możesz napisać co konkretnie się stało?
umierałeś kiedyś? i nie mówię tutaj o szybszym biciu serca czy klatkowaniu obrazu ze zbyt dobrej kreski...

wiem tylko że to był 100% i czysty produkt... ale dochodziłem do siebie ze dwa tygodnie po tym no nic mi nie rozwaliło układu nerwowego tak jak 6APB

ah sory znalazłem jeden plus tego ustrjstwa - dzięki niemu zainteresiłem sie detoxem i jak podnosić kondycje organizmu "do ćpania" to były jeszcze ze trzy lata przed siłką
  • 247 / 16 / 0

@DuchPL jakim testem badałeś, że masz 100% pewności? poza tym czy miksowałeś z czymś albo czy podczas poprzedzających kilku tygodni coś brałeś? no i jaką ilość przyjąłeś?
  • 750 / 92 / 1

Odpowiem tak - żeby potem nie było ...
proch był 100% pewniakiem ( prosto z tłoczni jabłek )- razem ze mna 100 lat temu przyjęło to stado ludzi lecz na mnie podziałało zabójczo.
Zakładam, że substancja wchodzi w reakcje z jakimiś specyfikami zielarskimi, ponieważ tylko ja miałem taka a nie inna reakcję. A w tamtym czasie testowałem wiele ciekawostek natury.
A radzili - nie pij ziółek ;)

Przeorałem już nie jedno - to pentedron nie zafundował mi takiego zjazdu jak 6-APB ...
Zjazd po amfie to przy tym mocna kawa.
Wszystko wskazywało na bardzo silne ZS - do którego staram się nigdy nie doprowadzać żadnymi ciągami itp. "Coś" w organizmie podbiło prawdopodobnie odpowiedź receptorów...

Ale - puenta tego była by taka - że "coś ze świata natury" podbija działanie tego ustrojstwa - tylko kurwa co to było to już za chiny nie zgadnę.

( wiele osób z początku wątku także skarżyło się na dziwne strucie i dochodzenie do siebie parę dni - może po prostu uwrażliwiłem receptory ciągami 3MMC ? lecz o jakimkolwiek ZS nie było mowy - wszystko było SI - zero objawów ).

Pamiętam, że miałem tego 250mg ... i przyjąłem to na dwa razy.
Z pewnością nie zaryzykuję ponownie, ja już podziękuję z tym cudem RC.
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 136 uczestników Wejdź na czata