Leki doraźnie uspokajające/nasenne (nie benzo, barbi, zolpi)

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Posty: 183 Strona 18 z 19
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 184 / 0

mirtazapine i chlorprotixen ktoś łączył? jak wrażenia? jak na tak słabe kalibry to moim zdaniem w miare daje rade takie coś, jak narazie uchrania mnie od to od demolowania wszystkiego na drodze
Rejestracja: 2011
  • 8066 / 887 / 0

@rooney
Dobre połączenie, powinno Ciebie z deka uspokoić i uśpić.Na 99 % będziesz miał realistyczne sny po antydepresancie wiec przyszykuj się na ciekawą noc. :psycho:

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Psychoterapia wspomagana psylocybiną w prewencji samobójstw pacjentów z nowotworem

Badanie dotyczyło psychoterapii wspomaganej psylocybiną w zapobieganiu samobójstwom pacjentów z nowotworem zagrażającym życiu. Chociaż istnieją pewne metody leczenia, mają one znaczące ograniczenia. Dlatego psylocybina może stanowić nową i bardzo potrzebną drogę leczenia zarówno w psychiatrii, jak i psychoonkologii.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 184 / 0

@UJebany no trafiłeś w sedno. te sny to masakra, jeszcze odstawiłem na troche mj to nasilone są w chuj. te sny to czuje sie jakby były naprawde, wczoraj uciekałem w pociągu przed kimś i obudziłem się zlany potem heh
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

raz na miesiąc, dwa lubie polecieć ostro i nie lubie po tym nie spax bo średnie mam warunki i szukam czegoś co w każdym stanie wyjebamia mnie uśpi. Pozdrawiam.
Rejestracja: 2009
  • 5427 / 325 / 10

@Zawodnik98 Przeniosłem Twój post do tego tematu. Benzo/barbi/zolpi się nie nadadzą do usypiania po "wszystkim". Najbardziej w tym celu przydatne są neuroleptyki.html – np. lewomepromazyna (Tisercin).
Rejestracja: 2018
  • 856 / 40 / 1

06 sierpnia 2020rooney pisze:
mirtazapine i chlorprotixen ktoś łączył? jak wrażenia? jak na tak słabe kalibry to moim zdaniem w miare daje rade takie coś, jak narazie uchrania mnie od to od demolowania wszystkiego na drodze
Po Chlorze samym 25 mg nie będziesz mieć leków, bo będziesz jak warzywo przez 3 dni ze spaniem.Nie polecam neuro, może tylko ciężko chorym .Lepiej mirtazapine brać może w większych dawkach jak już.Ten lek też wywołuje wielki bęnben.

Ja na spanie i wyluzowanie robię taki mix, a miejcie na uwadze lekomanie jako moje życie i nie róbcie tego :uwaga:
Mój przepis
potrzebne rzeczy
3 tabletki Trittico
1 tabletka mirtazapiny
2 tabletki Noctis
100/150 mg hydroksyzyny
5/10 mg diazepamu zależne od mojej tolernacji
0,25 mg Medycznej mariuhanen :liść:
trochę Polferganu jako przyprawa do smaku
moje przygotowanie
Potrawę rozpoczynam wcześniej jarając.Rozwalam dwa tabsy Trittico na wiór i wciągam nochalem.Zależnie jak wejdzie dopijam syropki.Dorzucam mitrazepine czekam aż składniki się połączą w garnku.Noctis po 1 h dorzucam do cieczy.Jak nie smakuje senie dorzucam jeszcze tak 5 mg diazepamu jako liśc laurowy.Zawonsowani kurze mogą dorzucić 1 TR po rolkach. %-D Kucharza żadna potrawa nie zabiję i jest sportowcem i jeszcze lepsze mixy zrobi w większych dawkach.Dodawałem jeszcze 10/15 Tianesalów rano.Spróbuje z gbapentną zrobić może. :cojest: Te leki co dałem dobre na sen i lęki ogólnie.Po takim mixe jestem cały dzień zmulony i spię po 13 h.Jak za bardzo mnie scina to na lęki biorę lek MPH, ale wtedy daję więcej Relanium.Ja po prostu się leczę i nie lubię narkomani.Feniek musi być w pogotowiu.

Niestety same dezinformacje w dużej mierze nie na temat (stosuje Pan benzo i klasyczne leki nasenne, które powinny być stosowane w ostateczności) i polecanie jakiegoś rodzaju bardzo uzależniających heroic combos. Proszę nie stosować się do powyższej porady, gdyż grozi to przewlekłymi negatywnymi konsekwencjami./ ~misspill
Rejestracja: 2021
  • 20 / 1 / 0

Zauważyłem, że 500mg zwykłego paracetamolu poprawia mi humor i znosi na chwile lęki. Doraźnie, bo nie ma co truć wątroby.
Rejestracja: 2018
  • 451 / 62 / 0

Placebo, lepiej łyknąć jakąś walerianę efekt ten sam a wątroba nieuszkodzona.
Rejestracja: 2020
  • 134 / 17 / 0

Czasem lekarze przepisują kwetiapine, nasennie działa... ale jakim kosztem. Rano pobudka to mordor. Dziwie się czemu psychuszka potrafi wypisać SSRI które podnosi poziom serotoniny, tylko po to aby na noc zbić go neurolepem.
Rejestracja: 2020
  • 244 / 53 / 0

Ha ha i kweta blokuje receptory na dłuższy okres.
Psychiatra metodą uda się to się uda a przecież i tak jebnięty maskuje skutek choroby.
Mózg jest zbyt skomplikowany, by można go było mózgiem zrozumieć
Posty: 183 Strona 18 z 19
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 2256 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości