Kodeina - wzmacnianie działania

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 348 / 62 / 0

24 listopada 2020pavlooo pisze:
Można z trawą spróbować, ale to zależy od trawy i od nas, raz się upaliłem i zarzuciłem kode, przede wszystkim czułem zielone (trochę słabo). Z naturalnych wspomagaczy to będzie grejpfrut, najlepiej około 30min przed zarzuceniem kody. alkohol też działa wiadomo, kiedyś się najebałem i zarzuciłem kode, rozłożyło konkretnie.
Za bardzo upalisz się i zaśniesz albo ledwo poczujesz. Chyba, że Buszek z lagi jak jesteś ganjafarmer doświadczony to wiesz co i jak.
  • 85 / 2 / 0

Dziś wjedzie 480mg kody ale wzmocnie ją 1.5g paracetamolu na 1h przed oraz 3 duże ampułki z pieprzem na powiedzmy 30-45 min przed razem z kwetiapina 25mg. Mam jeszcze pregabaline ale nie wiem czy jest sens ją wrzucać.
Jestem jeszcze po 6mg klona (Moj pierwszy raz) i nawet nie czuje senności :(

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

CBD jest bezpieczne dla kierowców. Naukowcy odradzają jednak wsiadanie za kierownicę po THC

Naukowcy z Lambert Initiative sprawdzili CBD i THC pod kątem ich wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów. W dobie rosnącej popularności medycznej marihuany są to dość ważne informacje.
  • 902 / 106 / 0

Bo klony nie są nasenne.

Kwetiapina jako wzmocnienie? Po co? Neuroleptyk?
  • 85 / 2 / 0

13 stycznia 2021Kochanek Heleny pisze:
Bo klony nie są nasenne.

Kwetiapina jako wzmocnienie? Po co? Neuroleptyk?
Nie wiem ale jak ostatnio dałem 50 mg kwetiapiny i dwie ampułki z pieprzem to koda o wie lepiej zadzialala
  • 1892 / 398 / 28

Ten paracetamol odpuść, szkoda wątroby. On w ogóle wzmacnia kodę? Pierwszę słyszę tbh.
  • 5 / / 0

Na wzmocnienie i wydłużenie działania polecam Sylimarol. Lek bez recepty (ok 10 zł), w składzie ostropest plamisty.
Dawkować 300 mg. W tabletce różna zawartość, zależy od pudełka.
Zjeść tak godzinę przed kodeiną
Wcześniej zrobić próbę uczuleniową.
Dajcie znać czy na was działa.
  • 783 / 267 / 0

13 stycznia 2021ImaneAnys pisze:
Ten paracetamol odpuść, szkoda wątroby. On w ogóle wzmacnia kodę? Pierwszę słyszę tbh.
tak, paracetamol wzmacnia kodeine, ale jedynie w działaniu przeciwbólowym, sam nie ma żadnego działania psychoaktywnego i w dodatku jak wspomniałeś ryje wątrobe.
  • 964 / 81 / 7

paracetamol niepotrzebny. pregabalina jak najbardziej wzmocni no i pieprz. sylimarol plus hepatil.
jak już sama koda nie działała jak trzeba było to robiłem super politoksykomańskie mixy z alkoholem, tramadolem, benzodiazepinami i Aviomarinem. na początek polecam to ostatnie.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata