Kodeina - wzmacnianie działania

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 2771 Strona 273 z 278
Rejestracja: 2018
  • 134 / 5 / 0

Benzodiazepiny - najlepszy wzmacniacz, oprócz tego małe ilości DXM. Pamietam, że dobrze sprawdzała się także hydroksyzyna.
Rejestracja: 2016
  • 738 / 117 / 0

Benzo nie wzmacnia opiatów, mocniejsza wydaje się jedynie sedacja, bo po prostu same w sobie działają sedatywnie, więc "nakładają sie" na siebie.

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Wrocław: areszt za fałszowanie recept na leki narkotyczne

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rozprowadzał silne leki narkotyczne oraz fałszował recepty i realizował je w aptekach. Mężczyzna trafił do aresztu. Zatrzymany został także jego klient, w którego mieszkaniu policjanci znaleźli 400 porcji marihuany.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 750 / 0

Do kody należy wybrać benzo które nas euforyzuje.Dla niektórych to Bromazepam, alprazolam czy klonazepam.Wtedy podbije sedacje i da większą euforię.
Rejestracja: 2017
  • 83 / 4 / 0

a propos hydroksyzyny moim zdaniem strasznie psuje euforię, zarzucone 25mg razem z 600 kody strasznie spłyciło działanie, co do benzo jak za dużo się nażresz przed to też psuje efekty.
Próbowałem również klarytromycyny - lipa zero efektów..
Więc zostaje świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy - bergamotyna, acodin i przede wszystkim mj - po jednym małym buchu euforia + 500 % moim zdaniem nic tak nie działa, ale tylko MINIMALNA ilość taka której normalnie byście nawet nie poczuli
Rejestracja: 2019
  • 111 / 20 / 0

Wie ktoś może czy mianseryna podbija działanie kody? Jak tak to w jakiej ilości?
Rejestracja: 2017
  • 562 / 21 / 0

Czy jest jakiś lek bez recepty podbijający działanie?
Rejestracja: 2017
  • 1951 / 285 / 0

up
aviomarin (podobno)
lekii z DXM np tussidex acodin tussal
Rejestracja: 2014
  • 1932 / 212 / 1

03 lipca 2019anonimowy18 pisze:
Wie ktoś może czy mianseryna podbija działanie kody? Jak tak to w jakiej ilości?
nie. bralem mianseryne 60/doba i nie raz wrzucałem kode. zero spostrzeżen.
NO CHYBA ZE wrzucassz 60mg mianseryny razem z koda albo 15 min przed- teog nie testowalem, ale nie widze sensu
Rejestracja: 2017
  • 6 / / 0

Elkov21 pisze:
Czyzys od jakiś conajmniej 3 lat zaczyna się tu coraz częściej przewijać temat citroseptu, non stop wałkowane jest dokładnie to samo i te same pytania.
Tak, działa. Jego plusy- wygodniej brać codziennie (żeby suplementacja grejpem była efektywniejsza) po prostu wlewasz do szklanki wody 2-3 razy dziennie, cena- już nie kosztuje 40 czy 60 złotych więc pijąc kilka razy dziennie wyjdzie taniej i szybciej niż soki z grejpa sklepowe lub wyciskane. Minusy- trzeba poszukać na forum dawkowania bo ja go nie pamiętam i nie chce mi się szukać, i na tym chyba koniec minusów bo najważniejszy czyli cena odszedł w niepamięć. Niech ktoś założy może nowy temat o tym specyfiku i będzie tam całe kompendium wiedzy o jego działaniu, dawkowaniu i opiniach.

----------------------------------------------------------

A co do non stop opisywanego (w np. Knajpie kody, czy w szczególnie zatrważającej ilości knajpie dexa) popijania tabletek sokiem grejpowym się nie wypowiem, bo jest to tak niesamowity idiotyzm, pojawiający się tak często, że momentami gdy czytam tego samego dnia kurw enty post o tym, to tracę siłę po prostu na wchodzenie tu na ładne pare dni.
Ale z drugiej strony cóż, podobno placebo to najsilniejszy narkotyk.

Scalono. taurinnn
Zawarta w grejpfrucie naryngina jest inhibitorem enzymów wątrobowych: cytochromu P450 CYP3A4 i CYP1A2, które odpowiadają za unieczynnianie wielu popularnych leków.

morfina (ok. 5–10% dawki) – powstaje poprzez demetylację kodeiny przy udziale cytochromu CYP2D6 (należącego do rodziny cytochromów P450). Uważa się, że to ona w głównej mierze odpowiada za działanie przeciwbólowe wywołane przez kodeinę; stąd osoby, które mają zmniejszoną wydajność tego enzymu, mogą odczuwać słabsze działanie przeciwbólowe

Czy ja czegoś nie rozumiem czy Typo nie potrafi znaleźć podstawowych informacji i zarzuca innym że piszą bzdury?
Rejestracja: 2019
  • 370 / 60 / 0

@Mondeeste

Aviomarin, Apap noc, ostatnio wziąłem to i to i rzeczywiście faza wydawała się nieco inna. Przyjemniejsza. A tak poza tym, to Aviomarin działa świetnie na wyrzut histaminy, teraz to już sobie nie wyobrażam brać kody bez tego (szkoda, że taki drogi ten skurwiel)
Posty: 2771 Strona 273 z 278
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1116 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości