Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7 / 1 / 0

05 marca 2021VladTepes pisze:
Za stówke moge Ci puścić, jeśli odbiór osobisty to postaram sie to tak rozegrać żeby był jeszcze ciepły
Spoiler:
Spoiler:

Tylko ze 2 lata temu to pepsi kosztowala 4zl a dzis 8zl. Nie interesuje mnie prehistoria
  • 155 / 39 / 0

23 lutego 2021jezus_chytrus pisze:
22 lutego 2021TMq pisze:
Jakiś czas temu typ do mnie przyszedł i mówi że ma xana za 400.
Z ciekawości - w jakiej dawce?
za takie ceny to do sztumu, izolatki i miesiąc na wodzie i suchym chlebie.

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

Radny PiS walczy, by „konopne maszyny” zniknęły z ulic Szczecina. Właściciel: będę stawiać kolejne

W kilku miejscach Szczecina stanęły „konopne maszyny”. Można w nich kupić produkty wytwarzane z konopi włóknistych. Właściciele zapewniają, że to nie są środki halucynogenne i nie ma mowy, by były niebezpieczne lub odurzające. Nie zmienia to jednak faktu, że maszyna wywołała kontrowersje. Do dyrekcji szkoły podstawowej w Kijewie, nieopodal której stanął automat, zgłosili się zaniepokojeni rodzice. Sprawą zajął się radny PiS, Krzysztof Romianowski, a nawet wojewoda zachodniopomorski.
  • 9836 / 1908 / 0

Wydaje mi się, że nie było ostatnio żadnego podatku władowego.
  • 1 / / 0

czy ktos z was ostatnio slyszal o ksalolu? typ mi zaproponował 30 tab. 1mg za 500 zł i nie wiem czy to u mnie tylko tak przeginają z cenami czy o co chodzi, przeciez to to samo co xany ktore idzie dostac za 150 zl za opakowanie

i po ile u was chodzi oksykodon 40mg za jedna tabletke a ile za np opakowanie (60 sztuk)?
  • 349 / 35 / 0

Ja słyszałem ze czesto jest podrabiany i nigdy nie dal bym więcej niz 90zl za takie opakowanie
  • 347 / 2 / 0

Opakowanie plastrów fentalnyl activis 25 ?

Ile całe a ile jakby liczyć to na sztuki?

ykb

• 127 / 6 / 0

Opakowanie (30 tabletek) Poltram Combo 37,5mg tramadolu + 325mg paracetamolu?
  • 347 / 2 / 0

UP^

Największe opakowanie DORETY bodajże

75mg/650mg 90 szt śniło mi się, że ktos mi darował 200 zł jak mu opowiedziałem, ze tramal uzaleznia

Wiec taki POLTRAM to za grosze ja wyceniam - 50 zl ? Max.....

ykb

• 127 / 6 / 0

@koprus i tak dobrze bo kosztował 8zł %-D
30% Rp.
  • 347 / 2 / 0

Ale tu chyba gadka jest o cenach czarnorynkowych.... albo Cię nie zrozumiałem

PS.

Dolcontral (petydyna) opakowanie
10 szt ampułki 2ml (100mg)

Ile ktoś może rozsądnie wołać za to ?
To niby trudno dostępny lek dla zwykłego Janusza
Ostatnio zmieniony 13 marca 2021 przez koprus, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata