Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 9695 / 1877 / 0

21 lutego 2021Luzing pisze:
Totalne zdzierstwo. :fuj:
Jedna tabletka diazepamu 10 mg ( Valium ) 1 €.
Moim zdaniem nie, bo kupując w aptece (polskie Relanium) wychodzi 1.50 zł za 10 mg. 4.50 zł na lewo wydaje się zatem adekwatnie (szczególnie, że to oryginał Roche). Porównaj sobie ceny klonów - paczka potrafi podobno kosztować nawet 100 zł, czyli 10 x drożej, niż w aptece, a przy refundacji przebicie jest nawet 30-krotne - to jest dopiero biznes...
Do tego skoro podajesz cenę w Euro, to pewnie chodzi o jakieś Niemcy, gdzie te 4.50 zł jest warte dużo mniej : )
No chyba, że wpisałeś 1 euro, zamiast 10 - wtedy pełna zgoda.

TMq

• 499 / 92 / 0

Ceny są takie ile ktoś jest w stanie zapłacić.
Jakiś czas temu typ do mnie przyszedł i mówi że ma xana za 400. Powiedziałem że nie jestem zainteresowany i mogę mieć za xx zł, ten mnie przekonuje że po tyle na internetach widział, po tyle chodzą i takie tam no to mu powiedziałem żeby sobie wystawił na internety :korposzczur: Później jeszcze miałem okazje zobaczyć co on tam ma a tu polski alpragen %-D
no a koniec końców wymienił się chyba za 1g spida za pół paki a reszte sam wjebał %-D

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

Gang „listonoszy” sprzedał tonę narkotyków

Co najmniej tonę narkotyków sprzedał gang rozpracowywany przez śląskie „pezety” Prokuratury Krajowej i CBŚP. Grupa eksportowała do Norwegii amfetaminę i „trawkę”, a z racji wysyłania towaru do skrytek pocztowych, ochrzczono ich mianem „listonoszy”. Gangsterów obciąża ważny członek tej ekipy – Cezary D., który został właśnie oskarżony o wytwarzanie, przemyt i udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających.
  • 0 / / 0

Metaamfetamina jeszcze dostępna w wawie?
Jaka cena?
  • 167 / 66 / 0

Pytanie z ciekawości: po ile lata u was random krysztal? (obojętnie jaki beta-keton, na który wszscy mówią "mefedron", wiecie o co mi chodzi)

Podczas gdy mieszkałem w Poznaniu i ŁDZ (czasy po delegalu z 2018) ceny wahają się od 60 do 80 (w PZN bliżej górnej granicy, w Łodzi bliżej dolnej)

Za czasów legala koszt 1g klefa wynosił mniej więcej 40zł, no max. 50 (koszty dowozu itd).

Ciekaw jestem opinii innych użytkowników z całej Polski.
  • 233 / 15 / 0

Kryształ różnie, bardzo mała miejscowość 50-60, bardzo duża 70-80
  • 26 / 6 / 0

Witam,

Czy ceny MPH 20 mg tabs. a 30 szt. się zmieniły?
  • 9695 / 1877 / 0

22 lutego 2021TMq pisze:
Jakiś czas temu typ do mnie przyszedł i mówi że ma xana za 400.
Z ciekawości - w jakiej dawce?

TMq

• 499 / 92 / 0

Chyba jedynka.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2094 uczestników Wejdź na czata