Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 305 / 13 / 0

nCuX
Ja bardziej z czystej ciekawosci pytam bo mam o tyle dobrze ze dostaje oxy na ryczalt .. a fent w jakich cenach lata ? Chodzi o fenta mx 100ug ?
  • 5 / / 0

Jak sytuacja z ceną i dostępnością we Wrocławiu? MDMA, ecstasy, cmc? Szukam kogoś w temacie

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Policjanci z Kępic przejęli 5 kilogramów amfetaminy. Była ukryta w wiadrze na dnie jeziora

Patrol policji natknął się na woreczki z narkotykami przy jeziorze w gm. Kępice. Policjanci przeszukali teren i w jeziorze odkryli wiadro, w którym było 5 kg amfetaminy.
  • 6 / / 0

Jak stoi cena ketaminy, emki w krysztale, pasty/fety? caly kraj
  • 0 / / 0

Pasty/fety 30zl /g. 15pln/g hurt
  • 1060 / 282 / 0

feta 20-50 zł. Emka 60-80 zł. Kety w PL na ulicy nie widziałem, aptecznej w sumie też nie. Ceny detaliczne.
  • 6 / / 0

Śniło mi sie, ze chce zamówić ketę, troche w najblizszym otoczeniu pogonić i nie mam pojecia ile brać, chyba w przedziale 150-200 będę
  • 2026 / 118 / 0

czarekkoniec pisze:
U nas ceny trochę się zmieniają,ale teraz wygląda to tak,:
marihuana-50zł
Piksy(różnie nie tylko na MDMA)-15/30zł
amfetamina-30zł
mefedron-50zł
MDMA w krysztale-80zł
Małe miasto ale jakiś punkt odniesienia jest (około 20tysiecy mieszkańców) i oczywiście mowa o jednym gramie,ale MDMA w krysztale było sprzedawane w innej ilości lekko ponad 1g
warny dawać za takie posty, nie dość ze ledwo co spotykany mefedron to jeszcze po 50/szt XD

tak, wiem, czepiam się kolejnego sebastiana, ale może sebastian zrozumieć ze on nie jeść mefedrona HYHY
  • 419 / 20 / 0

da sie wgl kupic jedzenie z THC ? jak tak to jaka cena by byla odpowiednia za porcje
  • 135 / 21 / 0

Da się ale to raczej trzeba mieć znajomka cukiernika który takie rzeczy robi. Detale raczej się dogaduje. Zwykłego Sebe co nosi w kołczanie wypieki smakowite to sobie nie wyobrażam %-D
  • 419 / 20 / 0

na lajcie ciastka czy tam inne lakocie z THC pakowali by na "sztuki" w samarkach pewnie xd
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata