Znalazłem narkotyki!

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 98 / 17 / 0

Ja gardzę Tobą trotyl20 jesteś zwykłym ćpunem i nic więcej. Myślisz gimbusie jeden że obrażają kogoś zwrócisz na siebie uwagę? To tak nie działa może jak osiągnie te przynajmniej 18 lat to zrozumiesz bo teraz to nie ma sensu. Dodam też żeby nie było off topica znalazłem kiedyś przeterminowany Bromazepam w blistrach po 3mg. Pamiętam jak zjadłem te 5 tabsów czyli 15mg i popijając to najtańszym piwem urwało mi nie miłosiernie film i od razu zgon tak mnie ścięło że nie było bata mnie obudzić. Kiedy następnego dnia obudziłem się to nie widziałem co do huja wafla się odpierdoliło bo szukałem tego benzo i nikaj nie umiałem go znlaleść.
Użytkownik zbanowany
  • 363 / 23 / 0

11 października 2018Pakio161820 pisze:
Pamiętam jak zjadłem te 5 tabsów czyli 15mg i popijając to najtańszym piwem urwało mi nie miłosiernie film i od razu zgon tak mnie ścięło że nie było bata mnie obudzić. Kiedy następnego dnia obudziłem się to nie widziałem co do huja wafla się odpierdoliło bo szukałem tego benzo i nikaj nie umiałem go znlaleść.
Przechodziłem podobne klimaty, w schowku 3rodzaje benzo łącznie około 15sztuk. 3piwa wypite i gdzie jest benzo? O poranku. Szukałem w smieciach opakowań ale nie było ich. Nigdzie nie było :scared:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 2 / / 0

Witam, wczoraj na klatce schodowej natknąłem się na samarke z białym proszkiem, bezwonny a w smaku kwaśny, jak ktoś wie co to może być to byłbym wdzięczny.
  • 594 / 117 / 0

Brzmi jak kwasek cytrynowy, ale lepiej wyrzuć.

ZX

• 32 / 6 / 0

Raz na wakacjach znalazłem blanta. Tak sobie pomyślałem, że można załatwić pewnie coś i już za 20 min gość mi przywiózł za 60 euro całą garść. Znalazłem też kiedyś u mnie w mieście dżointa z maczanki, na 3 nas porobiło nieźle wypizd był kosmiczny. Też u mnie w mieście znalazłem worek z prochem. U nas nie ma żadnych wynalazków tylko alfa i ketony więc sru na folie i też było fajnie.
  • 2150 / 268 / 3

Ano znalazłem ostatnio jakiś keton na chodniku.
Wcześniej też już zdarzało się znaleźć samary z jeszcze oblepionymi ściankami czy mokrą samarkę z roztworem czegoś białego.
  • 745 / 81 / 0

Jedyne co znalazłam to bodajże 3 tabletki metadonu, po 5mg każda. -,-

N03

• 6 / / 0

Pół roku temu znalazłem przy śmietniku 4 blistry z pregabą, pewnie przeterminowane, ale nie zwróciłem uwagi. Poszedł szybki research na hypku co to, bo wtedy nie wiedziałem i pisali, że nie warto, to wyjebałem koło placu zabaw. Teraz żałuję w chuj, ale za głupotę się płaci, zazdroszczę znalazcy
  • 51 / 4 / 0

Ja znalazłem raz zielone w samarce na klatce schodowej... ale sumie jak tak teraz myślę... To miało to inny smak niż prawdziwa mj, więc spodziewam się że to jakaś maczana.
  • 1374 / 190 / 154

O, przypomniało mi się jak znalazłam normalnie na chodniku pół listka oksykodonu. (Nie)stety pusty… :-/ A innym razem znalazłam jakieś ziele w dilerce. Leżało w krzakach, ale bałam się ruszać, bo nie wiadomo, co to takiego, raczej nie była to zwykła gandzia. ;-)
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata