4-HO-MiPT; Miprocyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2786 Strona 279 z 279
Rejestracja: 2009
  • 5287 / 289 / 10

Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego też dzieliłem na stole przy pomocy karty z wypożyczalni kaset VHS, a nie w roztworze.

Bardzo tego nie polecam, bo ten pył jest dosyć ziarnisty i jego gęstość może się różnić – czyli taka sama objętość prochu może mieć różną masę.

Niemniej doświadczenie w tym mam, więc proch pogniotłem, ścisnąłem w kwadrat i wstrząsnąłem lekko kartką by się samoczynnie rozłożył w kopiec. Wtedy na pół i tę połówkę do worka; po czym powtórzyć operację ścisk-wstrząs i znowu na pół i do worka. Wtedy zostaje ¼ i to na dwie osoby już można w roztworze podzielić.
Rejestracja: 2016
  • 2909 / 803 / 0

14 listopada 2019blackgoku pisze:
alkohol to zły pomysł i proszenie się o bodyload. benzodiazepiny nie wadza, jeśli bierzesz je codziennie. zapewne sie domyślasz, że jak weźmiesz i jedno i drugie jednocześnie, to będzie mocniej niż miałbyś dorzucać
Bzdura, doraźnie i regularnie brane benzodiazepiny na pewno spłycą mentalnie i wizualnie trip - potrzeba będzie większej dawki dla odpowiednich wrażeń. Albo w ogóle się psychodela nie odpali... no ludzie, o jakim wzmocnieniu mówicie?!

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Rząd RPA pracuje nad przepisami legalizującymi marihuanę

Departament Rozwoju Społecznego RPA poinformował, że jest w trakcie opracowywania nowych przepisów prawnych dotyczących posiadania i używania marihuany w państwie. Prawo, decyzją trybunału konstytucyjnego sprzed 2 lat, ma ulec złagodzeniu i de facto oznaczać będzie legalizację konopi indyjskich.
Rejestracja: 2016
  • 2909 / 803 / 0

Proszę o scalenie.

MiPT zachwycił mnie w każdym calu. Wzięłam umiarkowano-silną dawkę 2 pillsów, nie pamiętam dawkowania, ale jedna zapewniała solidnego tripa. Właściwie jestem weteranem psychodelików, substancje typu LSD, psylocybina, salwinorin A, DMT, wszelakie fenetylaminy są mi znane.

Morfizacje i fraktalizacje miały inny charakter niż te po 4-HO-MET, były bardziej w stronę znanego mi DMT. O ego-death oczywiście nie było mowy, balansowałam między 3 i 4 poziomem psychodelicznym dopalając trawkę.

O ile po mahomecie na spacerze malowały mi się obrazy Moneta i Van Gogha, raczej w średnio-kolorowej palecie. Po nim wszystkie proste kształty się wyginały i tańczyły. Tu wszystko było kolorowe, fraktalne, więcej zmian tam gdzie 4-HO-MET był martwy, a z kolei mniej wizualny tam gdzie dawał popalić. Mieniące się kolory, odbicie osobowości w zewnętrzu, ogromna gratka dla każdego psychonauty.

Mentalnie, osobiście, do rozkminiania spraw cięższych, mniej zabawowy od Mahometa, dla mnie to akurat bardzo dobrze.
Wizualnie powalający właśnie mieniącymi się kolorami, mocniejsze momenty miały pazur - pojawiały się chociażby "twory z oczkami", które dzieliły się ze mną ciepłymi, dziecięcymi emocjami.
Czasem wkręcił się jakiś negatyw mimo ogólnej celebracji i nieustających wybuchów śmiechu.

Bodyload średnio silny, po załadowaniu już całkowita wygoda ciała. Libido bardzo się podwyższa.

Kapitalna substancja, będzie jedną z moich ulubionych.
Rejestracja: 2014
  • 3461 / 433 / 0

@misspill A Ty nie jesteś czasem na neuroleptykach? Odstawiasz przed braniem psycho? Kiedyś wzialem 2 kartony AL-LAD jak byłem na olanzapinie i zero działania. Także jestem ciekaw.
Rejestracja: 2016
  • 2909 / 803 / 0

Tak, normalnie biorę, dwa neuroleptyki w małych dawkach co daje umiarkowany efekt neuroleptyczny. Odstawiłam na czas tripa jedynie trazodon, którego brałam - bagatela - 25mg. Ciut mniej antydepresantu, pregaby i mph w ten dzień.
Tripowałam na 40mg około, także taka dawka w pełni przebiła się przez neuro. Dopalanie marihuany również dało kapitalne efekty psychodeliczne.

Na neuroleptykach pod wpływem Salwinorynu A czy DMT możliwy jest ego-death.
Rejestracja: 2016
  • 444 / 91 / 0

11 października 2020misspill pisze:
Odstawiłam na czas tripa jedynie trazodon, którego brałam - bagatela - 25mg.
No właśnie, kiedyś zauważyłem, że na trazodonie nie było mowy o tripie 4-HO-MiPT, jak i na LSD/AL-LAD i od tamtej pory używałem na wyłączanie tripa, gdy za bardzo mi odwalało, ale byłem jeszcze świadomy, że mogę trip przerwać; jedynie trzeba po zażyciu trzeba było trochę poczekać, aż zacznie działać.
Posty: 2786 Strona 279 z 279
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości