Beta-blokery

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3367 / 970 / 0

Trzeba będzie po prostu koniecznie zmienić beta-bloker.
  • 12 / / 0

Co polecasz? Jakie stymulanty wplywaja najsłabiej na serce?

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

"Król dopalaczy" miał planować zamach na Zbigniewa Ziobrę. Proces ruszy od nowa

Proces Jana S. oskarżonego m.in. o podżeganie do zabójstwa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami, będzie toczył się od początku. Powodem jest zmiana sędziego.
  • 12 / / 0

Jaki beta bloker bd najlepszy do trawy i etanolulu majac na uwadze ze i tak je musze brac bo serce dojebane xd :cojest:
  • 2 / / 0

Witam
Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi więc się podpinam czy jak mi przepisał lekarz bisoprolol na puls 110 2.5 mg i zależnie od dnia biorę ćwiartkę Bk mjj zbija do 68 i tak czasem dorzucę druga bo mam puls 90 nagle to mogę się kultularnie zjarac czy nie Bk nigdzie nie ma informacji na ten temat a wiadomo że szkiel powie ze nie
  • 856 / 40 / 1

Ziomki da radę na przymulenia beta-blokery brać tak jak hydro?Bezpieczne to?
  • 1545 / 140 / 0

Zależy co masz na myśli. Jest bezpieczne, ale jeżeli oczekujesz czegoś w stylu zmulenia do spania to nie ma szans. Jeżeli chodzi o stimy to Propranolol niby jest niebezpieczny, ja z kolei brałem Prestilol jako podkład i ewentualnie po fazie do stymulantów i nic mi nie było
22 marca 2021Major21trzy7 pisze:
Witam
Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi więc się podpinam czy jak mi przepisał lekarz bisoprolol na puls 110 2.5 mg i zależnie od dnia biorę ćwiartkę Bk mjj zbija do 68 i tak czasem dorzucę druga bo mam puls 90 nagle to mogę się kultularnie zjarac czy nie Bk nigdzie nie ma informacji na ten temat a wiadomo że szkiel powie ze nie
Możesz się zjarać, beta-bloker spowolni akcje serca co korzystnie wpłynie na komfort fazy
  • 12 / / 0

Naturalne betablokery roślinne jakies informacje?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata