Jak wyhamować z alkoholem ?

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 294 / 10 / 0

Mój kumpel zainwestował 600 zł w esperal na rok czasu z własnej woli - nie potrafił się powstrzymać
  • 193 / / 0

Jakoś przeżyłem noc dzięki alprze. Nad ranem musiałem jeszcze trochę dobrać bo robiło się bardzo źle. Myślałem nad zadzwonieniem po kogoś od detoxu domowego, ale mam nadzieję, że wytrzymam. Jak na złość skończyły mi się witaminy i elektrolity, aptekę widzę z okna, ale nie mam siły tam iść w takim stanie.
Do wieczora już niedługo, wezmę jeszcze dziś benzo na sen, jutro powinno być już znacznie lepiej. Jak będę jutro jako tako w stanie do życia to zapierdalam do lekarza. Wiem, że jak tego nie zrobię to jutro wieczorem albo pojutrze znów będę najebany bo nie potrafię się powstrzymać jak przychodzi wieczór. Niech mi dadzą jakąś obstawę lekową i jakoś dam radę w domu. Na szpital choćby na kilka dni aktualnie nie mogę sobie pozwolić.
Znalazłem w okolicy ośrodek detoksykacyjny. Tam chyba pojadę po porady, ewentualnie jakieś recepty.
Co do odstawienia pijących znajomych to nie ma z tym problemu, bo moje chlanie polega na uwalaniu się samemu ze sobą w mieszkaniu. Wszelkie wyjścia ograniczyłem już dawno, bo zawsze kończyło się całkowitą utratą kontroli nad wszystkim.

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Władze Oregonu zaaprobowały brzmienie tekstu referendum w sprawie medycznej psylocybiny

Urzędnicy z Oregonu zatwierdzili brzmienie tekstu [ballot title], który pojawi się w referendum dotyczącym propozycji zezwolenia licencjonowanym pracownikom medycznym na podawanie psylocybiny, głównego aktywnego składnika psychedelicznych grzybów, w celach terapeutycznych.
  • 3624 / 373 / 8

Jak coś to jedz na dyżurkę, w razie delirki.
Lekarz zapoda Ci diazepam domięśniowo.
Poczytaj o baclofenie, ten lek pomógł wielu alkoholikom.
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata