Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 124 • Strona 12 z 13
  • 56 / 8 / 0
Ja również łykam sobie Depakinę, już chyba z 10 latek. Zasadniczo odczuwam jej działanie jako stabilizatora nastroju. Dodatkowo podbili mi dawkę do aż 1000mg rano i 500mg wieczorem, ponieważ miałem atak padaczki, po przedawkowaniu OPIO, coś jak miał Juice Wrld, tylko on zjadł chyba więcej i to Oxy, a ja Majkę. Ciężkie przeżycie anyway - samo wejście padaczki i ten moment kiedy wiesz że albo umrzesz albo cię właśnie odłącza od rzeczywistości i nie masz zielonego pojęcia jak to się skończy...

No także Depakinę biorę w dawcę 1,5g na dzień. BENC.
Działa na bank, nawet psychiatra mi mówił że jak nie wezmę/pominę dawkę to wydaje mi się że nie ma różnicy, ale kiedyś złapałem się że zachowywałem się właśnie niestabilnie nie przyjmując powiedzmy 2 dni DEPAKINY.
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
  • 12 / 4 / 0
Może polecacie jakieś suplementy które porawiaja samopoczucie i stabilizują nastuj? Mi zauważalnie pomogło 5-htp. A czy znacie jeszcze jakieś inne?
  • 1599 / 47 / 0
Takie szybkie pytanie co bardziej wypłukuje lit kofeina czy alkohol ?
  • 2814 / 367 / 0
16 października 2021ashwilliams pisze:
Ja również łykam sobie Depakinę, już chyba z 10 latek. Zasadniczo odczuwam jej działanie jako stabilizatora nastroju. Dodatkowo podbili mi dawkę do aż 1000mg rano i 500mg wieczorem, ponieważ miałem atak padaczki, po przedawkowaniu OPIO, coś jak miał Juice Wrld, tylko on zjadł chyba więcej i to Oxy, a ja Majkę. Ciężkie przeżycie anyway - samo wejście padaczki i ten moment kiedy wiesz że albo umrzesz albo cię właśnie odłącza od rzeczywistości i nie masz zielonego pojęcia jak to się skończy...

No także Depakinę biorę w dawcę 1,5g na dzień. BENC.
Działa na bank, nawet psychiatra mi mówił że jak nie wezmę/pominę dawkę to wydaje mi się że nie ma różnicy, ale kiedyś złapałem się że zachowywałem się właśnie niestabilnie nie przyjmując powiedzmy 2 dni DEPAKINY.
Aż dziwne że po majce miałeś atak padaczki .. ja miałem atak padaczki ale po petydynie ( dolcontral ) akurat w przypadku petydyny jakiś jej metabolit sie kumuluje w organizmie ( przy 500mg dziennie ) i można dostać padaczki a że ja byłem na dawkach typu 800mg bądź 200mg iv na strzał.. to kilka razy miałem atak padaczki niestety.. i kilkakrotnie straciłem przytomność i wiem o czym piszesz przeżycie straszne coś jakbyś przeżywał śmierć.. pamiętam mój 1 atak który był mega mocny .. było to w wc poleciałem do tylu dobrze że ręką złapałem poręczy bo tak to bym głowę rozbił wstalem i idąc do pokoju zbliżając się do łóżka praktycznie siadałem na łóżku i film mi się urwał " budzę się " 40minut później i widzę ze leżę na ziemi dwóch ratowników nade mną ja sie dziwie co sie dzieje .. i takich zdarzeń w sensie utrata przytomności miałem chyba jeszcze 3 albo 4 max 5 i mysle że dzięki temu udało mi się odstawić petydyne ..
  • 613 / 187 / 0
07 czerwca 2022pol90 pisze:
Takie szybkie pytanie co bardziej wypłukuje lit kofeina czy alkohol ?
alkohol.
  • 2 / / 0
28 listopada 2021Rudy1092 pisze:
Może polecacie jakieś suplementy które porawiaja samopoczucie i stabilizują nastuj? Mi zauważalnie pomogło 5-htp. A czy znacie jeszcze jakieś inne?
Gaba pure powder z OstroVit, polecam.
  • 6 / / 0
moje doświadczenia z Depakine są takie, że odkryłem gdzie mam wątrobę - bo boli jak diabli.
Mam też wrażenie, że dla psychiatrów to taki środek typu "nie wiem jak pacjentowi pomóc to jebnę mu 1500 mg Depakine i będę miał z nim spokój".
  • 17 / 2 / 0
Jak to jest z tym LITEM w połączeniu z kawą i alko?
Biorę od ponad tygodnia w dawce 1g / doba (w połączeniu z worioksetyną i reboksetyną). Idzie lato, piwo byłoby wskazane bez ryzyka wymiany wątroby po miesiącu. Poza tym kawa rano to rytułał, niechciałbym rezygnować.
Macie doświadczenie?
  • 1599 / 47 / 0
Takie szybkie pytanie czy lit powoduje jakieś objawy odstawieniowe (zmniejszrnie dawki) ?
Jak jest łączony z innymi neuroleptyksmi i antydepresantami
  • 425 / 50 / 0
Sport+suple+trzezwosc i jest elegancko
Uwaga! Użytkownik Rs3mati nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 124 • Strona 12 z 13
Newsy
[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot

Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.