Waporyzator - waporyzacja marihuany.

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1241 / 134 / 0

1. dzięki, ale właśnie Smono 4 PRO mnie zaciekawiło, szukałem nawet na amazon.de ale kurwa jakoś nie mogę znaleźć, trochę dziwne, chyba jestem już zbyt zjarany, by to ogarnąć :/

sprzęt ma zajebistą bateryjkę 3000 mAh, a fenix mini 1600mAh, szklany ustnik w standardzie.

2. z ciekawosci, co ludzie jeszcze w tym inhalują? te cbd coś warte? a co z koncentratami?

np. coś takiego:
https://biokonopia.pl/koncentraty/157-k ... -vape.html
  • 284 / 48 / 0

25 listopada 2020mietowy3 pisze:
a co sądzisz o tym?
https://biokonopia.pl/koncentraty/157-k ... -vape.html
Bawię się w estrakcję satiwki także to dla mnie jakiś żart cenowy.
Mam zapas olejku z satiwy na cały rok albo i dłużej a samej satiwy dwa wiadra po 10 litrów każde.
Mam też nalewki z satiwy
Jedynie jeszcze nie udało mi się wyestrahowac tego produktu, który pokazujesz, choć myślę że nie długo i to się uda :)
Kropla na wykalaczce rozsmarowana na papierosa i to mi wystarcza
A potrafię dużżżżooooooo zjarać indyjki i byle co mnie nie rusza
Ta partia towaru akurat mi wyszła :)

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

CBD jest bezpieczne dla kierowców. Naukowcy odradzają jednak wsiadanie za kierownicę po THC

Naukowcy z Lambert Initiative sprawdzili CBD i THC pod kątem ich wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów. W dobie rosnącej popularności medycznej marihuany są to dość ważne informacje.
  • 61 / 10 / 0

To już zależy co kto potrzebuje, Fenix Mini i Smono 4 się dosyć od siebie różnią, jeden do waporyzator hybrydowy z przewagą konwekcji, drugi zaś praktycznie głównie kondukcyjny. Fenix ma mniejszą baterię ale jest też sporo mniejszy i dyskretniejszy. W Fenixie masz możliwość regulacji temperatury co 1st, a w Smono co 10st. Do Fenixa jest sporo akcesorów dostepnych, do Smono podejrzewam, że dużo mniej (o ile w ogóle jakieś są obecnie). Fenix ma komorę mieszczącą 0.1-0.15g suszu, zaś Smono chyba aż 0.4g i ciekawe jak radzi sobie z mniejszą ilością suszu bo ja nie wyobrażam sobie nabijac 0.4g za każdym razem, dla mnie to raczej troche za duża dawka. Tak jak mówię, zależy co komu pasuje. Mi tam w Fenixie pasuje to, że jest dosyć mały i bez problemu można go w plener wziąć ale za to ta bateria szału nie robi w przeciwieństwie do np. Arizer Solo 2 który mnie interesuje i mozliwe, że będzie u mnie następcą Fenixa Mini. Tylko niestety Arizer to już dosyć spory kloc i w plener średnio się nadaje.
  • 1241 / 134 / 0

Dzięki, teraz skłaniam się do flowermate V5 nano, masz opinie o tym sprzęcie?
  • 61 / 10 / 0

Niestety też nie znam tego sprzętu ani nie miałem z nim doczynienia, ale w necie napewno znajdziesz jakies opinie i recenzje. Nie jestem też jakimś ekspertem w tym temacie bo sam dopiero niedawno zaczałem przygodę z waporyzacją. Zobacz sobie jeszcze XVape Fog, jest teraz do wyrwania za 290pln w promocji, też wygląda na ciekawy sprzęt w tej cenie.
Użytkownik nieaktywny
  • 838 / 221 / 0

@mietowy3
Ale z tym pro to się chyba troche przyjebałeś, co ?;)

A co do produktu to jeśli to do jakiejś terapii to nie kupuj izolatów . Cannabioidy, terpeny i flawonoidy działają razem.
  • 1241 / 134 / 0

@Kobyszcze

Co sądzisz o waporyzatorze flowermate V5 nano?
Użytkownik nieaktywny
  • 838 / 221 / 0

26 listopada 2020mietowy3 pisze:
@Kobyszcze

Nie kupowałbym.
Niby dobry wapek jak za taką cenę, ale pewnie dlatego niska cena bo kondukcja, czyli nagrzewanie suszu tylko za pomocą ścian komory.
IMO tylko konwekcja czy też mieszany.
  • 1241 / 134 / 0

26 listopada 2020Kobyszcze pisze:
26 listopada 2020mietowy3 pisze:
@Kobyszcze

Nie kupowałbym.
Niby dobry wapek jak za taką cenę, ale pewnie dlatego niska cena bo kondukcja, czyli nagrzewanie suszu tylko za pomocą ścian komory.
IMO tylko konwekcja czy też mieszany.
Regulacja od 40 stopni mi się podoba, mam zamiar waporyzowac również miętę czy melisę a widzę że są one w niższej temperaturze niż 160. Czy to nie ma aż tak znaczenia?

podoba mi się to urządzenie, jest w dobrej cenie na Black Friday, nie wiem czy jest sens dopłacać do Fenix pro, który ma mniejszy zakres temperatur, niewymienna baterie i brak akcesoriów do koncentratów
Użytkownik nieaktywny
  • 838 / 221 / 0

@mietowy3
Fenix pro to hybryda z przewagą konwekcji.W samym kondukcyjnym ważną rzeczą jest i odpowiednie zmielenie suszu i dobre nabicie żeby się susz waporyzował równomiernie bo grzeje tylko komora.
Ja sobie chwalę możliwość nabicia hybrydy po prostu tym co pod ręką ;)
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata